A szombathelyiek 1-0-s vendégvezetésről nyertek hazai pályán 2-1-re a Sopron ellen, mindkét találatukat Almir Flipovic jegyezte.

Haladás - Sopron 2-1 (0-1)
Szombathely, 6000 néző, V: Ábrahám
gól: Filipovic (85., 88.), illetve Tóth M. (6.)
sárga lap: Sira (3.), Somogyi (57.), Orabinec (71.)
Haladás: Takács T. - Nagy G. (Fred 55.), Flavio Pim, Juhász, Leandro - Kaj, Somfalvi (Arnon 71.), Némethy (Szélesi 78.), Halmosi - Preisinger, Filipovic
Sopron: Horváth T. - Vincze G., Szabados, Horváth R. - Sira, Csiszár, Salagean (Perger 35.), Somogyi J. (Orabinec 55.), Tóth I. - Tóth M., Nagy T. (Varga K. 68.)

6. perc: Nagy Tamás ment el a baloldalon, a tizenhatoson belülre érve csinált egy cselt, majd visszagurított Tóth Mihályhoz, aki maga elé tette a labdát, és tíz méterről, jobbal a kapu bal oldalába csavart (0-1).

28. perc: Somfalvi baloldali beadását Filipovic nyolc méterről a hálóba fejelte, de Ábrahám játékvezető, partjelzője beintésére, les miatt nem adta meg a találatot.

85. perc: Kaj jobboldali beadása Filipovic elé került, aki hét méterről a hálóba lőtt (1-1).

88. perc: Filipovic 14 méteres lövésébe beleért Horváth kapus, de a labda átgurult a gólvonalon (2-1).