Társoldalunk:

UEFA Kupa-selejtezők eredményei

Csütörtökön rendezték a labdarúgó UEFA Kupa selejtezőjének visszavágóit: a főtáblára jutásért az Otaci-Debrecen és a Dunaferr-Olimpiakosz Nicosia párharc mellett 39 mérkőzésen dőlt el a továbbjutás sorsa.
UEFA Kupa-selejtező, visszavágók
Otaci (moldáv) - DVSC 1-0  0-3
Dunaferr - Olimpiakosz Nicosia (ciprusi) 2-4 2-2
Safa Baku (azeri) - Olimpija Ljubljana (szlovén) 0-3 0-4
BATE Boriszov (fehérorosz) - Dinamo Tbiliszi (grúz) 4-0 1-2
Nova Gorica (szlovén) - Nyeftcsi Baku (azeri) 1-0 0-0
Mika Astarak (örmény) - FCBrasov (román) 0-2 1-5
Pogon Szczecin (lengyel) - Fylkir Reykjavik (izlandi) 1-1 1-2
Brotnjo Citluk (bosnyák) - Viking Stavanger (norvég) 1-1 0-1
Rapid Wien (osztrák) - Cosmos Falciano (San Marinó-i) 2-0 1-0
Zalgiris Vilnius (litván) - Maccabi Tel-Aviv (izraeli) 0-1 0-6
Belsina Bobrujszk (fehérorosz) - Ruzomberok (szlovák) 0-0 1-3
FC Jokerit (finn) - CSZKA Kijev (ukrán) 0-2 0-2
Dinamo Tirana (albán) - Dinamo Bucuresti (román) 1-3 0-1
Ventspils (lett) - HJK Helsinki (finn) 0-1 1-2
Slovan Bratislava (szlovák) - Cwmbran Town (walesi) 0-0 4-0
Lokomotiv Tbiliszi (grúz) - Birkirkara (máltai) 1-1 0-0
Hapoel Tel-Aviv (izraeli) - Ararat Jereván (örmény) 3-0 2-0
CSZKA Szófia (bolgár) - Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) 3-1 2-1
Boras Elfsborg (svéd) - Trans Narva (észt) 5-0 0-3
AEL Limasszol (ciprusi) - SK Tirana (albán) 3-1 2-3
Helsingborg (svéd) - Anjalankoski (finn) 2-1 3-1
Liteksz Lovecs (bolgár) - Longford Town (ír) 2-0 1-1
Gaziantep (török) - Zimbru Chisinau (moldovai) 4-1 0-0
Sliema Wanderers (máltai) - Puchov (szlovák) 2-1 0-3
Akranes (izlandi) - FC Bruges (belga) 1-6 0-4
Partizan Beograd (jugoszláv) - Santa Coloma (andorrai) 7-1 1-0
Rapid Bucuresti (román) - Atlantas Klaipeda (litván) 8-0 4-0
St. Gallen (svájci) - Pelister Bitola (macedón) 2-3 2-0
GI Gotu (feröer-szigeteki) - Obilic (jugoszláv) 1-1 0-4
Legia Warszava (lengyel) - Etzella Ettelbrück (luxemburgi) 2-1 4-0
Varteks Varasdin (horvát) - Vaduz (liechtensteini) 6-1 3-3
Standard Liege (belga) - Vardar Skopje (macedón) 3-1 3-0
FK Sarajevo (bosnyák) - Maritimo (portugál) 0-1 0-1
Flora Tallin (észt) - Dinamo Zagreb (horvát) 0-1 0-1
Osijek (horvát) - Dinaburg (lett) 1-0 1-2
GAK (osztrák) - Tórshavn (feröer-szigeteki) 4-0 2-2
Glentoran (észak-ír) - Midtjylland Herning (dán) 0-4 1-1
Kilmarnock (skót) - Glenavon (észak-ír) 1-0 1-0
Shelbourne (ír) - Bröndby IF (dán) 0-3 0-2
Grevenmacher (luxemburgi) - AEK Athén (görög) 0-2 0-6
Llansantaffraid (walesi) - Polonia Warszava (lengyel) 0-2 0-4

Az első forduló párosítását péntek délben, Monte-Carlóban sorsolják.

Korábban: