A magyar utánpótlás (U21) labdarúgó-válogatott Eb-selejtezőn idegenben is magabiztosan, 2-0 arányban nyert Grúzia ellen, és csoportjában feljött a második helyre. Első, s már döntős a Litvániában diadalmaskodó olasz csapat.

Labdarúgó utánpótlás Eb-selejtező, 8. csoport:
Grúzia - Magyarország 0-2 (0-1)
Tbiliszi, 1500 néző
vezette: Georgiu (ciprusi)
Magyarország: Takács T. - Bognár, Korolovszky, Gyepes, Lőw - Tokody (Bajzát, 69.), Farkas B., Buzsáky (Hajnal, 57.), Halmosi - Fehér M., Szabics
gól: Szabics (39.), Fehér M. (62.)
kiállítva: Bajzát (88.)

Mindkét csapat óvatosan kezdett, a magyar együttes irányította a játékot, de veszélyes helyzet egyik oldalon sem alakult ki. A 39. percben Halmosi szöglete után Szabics fejesgóllal szerezte meg a vezetést (0-1). A második játékrészben is Gellei Imre szövetségi edző csapata nyújtott jobb teljesítményt, a 63. percben Tokody beadása után Fehér Miklós talált a hazaiak kapujába (0-2). A 88. percben a játékvezető a durván szabálytalankodó Bajzátot kiállította.

Litvánia - Olaszország 0-3 (0-3)
Banazzoli (22.), Maccaroni (24., 45.)

Az olaszok Litvániában nyertek könnyedén - ezzel a hátralévő eredményektől függetlenül az első helyen végeztek és biztosították helyüket az Eb-döntő mezőnyében. A második helyezett pótselejtezőn harcolhatja ki a részvételt.

A csoport állása: 1. Olaszország 19 pont/7 mérkőzés, 2. Magyarország 12/6, 3. Románia 10/6, 4. Litvánia 6/7, 5. Grúzia 0/6