A mérkőzésen mindkét csapat támadó szellemben futballozott, így magyar szinten viszonylag jó iramú mérkőzést láthattak a nézők. A ZTE előtt több lehetőség adódott, a Videoton kontrái a sokat hibázó hazai védelemmel szemben remekül érvényesültek, így a fehérváriak megérdemelten vitték el a három pontot.

Borsodi Liga, 9. forduló
Zalaegerszeg - Videoton 2-3 (2-1)
Zalaegerszeg, 5500 néző, V: Szabó Zs.
ZTE: Turi - Kocsárdi, Telek, Udvari, Szamosi - Babati (Bonchis 65.), Molnár B., Sabo (Nagy L. 65.), Egressy - Kenesei, Waltner
Videoton: Végh - Tímár, Pomper, Vilotic, Szlezák - Szalai T., Némedi, Bekő (Csató 46.), Komódi (Kovács B. 80.) - Gajic (Földes 19.), Hamar

2. perc: Babati ugratta ki remekül a jobbösszekötő helyén Sabót, aki a kifutó Végh mellett a hosszú sarokba lőtt (1-0).

18. perc: Komódi szöktette Gajicot, aki a kifutó Turi mellett 10 méterről a jobb sarokba gurított (1-1).

31. perc: Egressy baloldali beadását Sabo előrevetődve 5 méterről a jobb alsó sarokba fejelte (2-1).

48. perc: Komódi lövése a védőkről Földes elé vágódott, aki kapásból a bal felső sarokba bombázta a labdát (2-2).

74. perc: Telek hibázott nagyot, Földes ellopta tőle a labdát, majd Komódi elé passzolt, aki 10 méterről a kifutó Turi mellett gurított a kapuba (2-3).