Beindult a Dunaferr, a Zalaegerszegnek viszont most már semmi nem sikerül. A Borsodi Liga tizedik fordulójában gyengébb első félidő után felpörgött a meccs, amit Tököli mesterhármasával simán nyert a Dunaferr.

(Sabo, 61.), Balog Cs., Molnár B. (Csóka, 78.), Egressy - Waltner, Kenesei
gól: Tököli (41., 70., 80.), Bagoly (54.), illetve Waltner (53.)
sárga lap: Lengyel (32.), illetve Csóka (92.)

41. perc: Rósa laposan Tökölihez játszott, aki a 16-oson lefordult Telekről, majd ballal 15 méterről a bal alsó sarokba lőtt (1-0).

53. perc: Egressy adott be a bal oldalról, Waltner közelről juttatta a dunaújvárosi kapuba a labdát (1-1).

54. perc: Rósa jobb oldali szabadrúgását Bagoly 7 méterről a földre fejelte, onnan pedig a kapu jobb oldalába pattant a labda (2-1).

70. perc: Sowunmi csúsztatta Tökölihez a labdát, a hazai támadó egy csellel becsapta Turit, majd 5 méterről ballal az üres kapuba gurított (3-1).

80. perc: Tököli-Mészáros-Tököli volt a labda útja a zalaegerszegi térfélen, Tököli lefutotta Balogot és az alapvonal közeléből a kapu jobb oldalába csavart (4-1).