Társoldalunk:

Visszavágók következnek az UEFA Kupában

Az első forduló visszavágóit rendezik kedden és csütörtökön a labdarúgó UEFA Kupában. A Debrecen a Bordeaux-t fogadja és 5-1-es idegenbeli veresége után csak a szép búcsúban bízhat.

Az Anzsi Mahacskala és a Glasgow Rangers egy találkozón dönt a továbbjutásról. Az UEFA a dagesztáni zavaros politikai helyzet miatt úgy határozott, hogy Mahacskalában nem lehet játszani, így az összecsapásra semleges helyszínen, Varsóban kerül sor.

Meglepetésre két angol klub is nehéz helyzetben várja a második felvonást: az Aston Villa hazai pályán kapott ki 3-2-re a horvát Vartekstől, az Ipswich Town szintén saját közönsége előtt csak 1-1-et ért el a Torpedo Moszkva ellen.

A műsor (zárójelben az első mérkőzés eredménye):

kedd:
FC Tirol (osztrák) - Viktoria Zizkov (cseh) (0-0) 18.00
Hertha BSC (német) - Westerlo (belga) (2-0) 18.00 
Rapid Bucuresti (román) - Paris SG (francia) (0-0) 18.00
Fylkir Reykjavik (izlandi) - Roda Kerkrade (holland) (0-3) 18.00
Maccabi Tel Aviv (izraeli) - Dinamo Zagreb (horvát) (2-2) 18.00
Gaziantep (török) - Hapoel Tel-Aviv (izraeli) (0-1) 18.15

csütörtök:
Ruzomberok (szlovák) - Troyes (francia) (1-6) 15.00
FC Brasov (román) - Internazionale (olasz)  (0-3) 15.30 
Wisla Kraków (lengyel) - Hajduk Split (horvát)  (2-2) 15.30
Obilic (jugoszláv) - FC Köbenhavn (dán)  (0-2) 16.00
FC Union Berlin (német) - FC Haka (finn)  (1-1) 17.30
DEBRECEN - GIRONDINS BORDEAUX (1-5) 17.30
Osijek (horvát) - NK Gorica (szlovén) (2-1) 17.30 
Grazer AK (osztrák) - FC Utrecht (holland) (0-3) 18.00
FC Birkirkara (máltai) - Dinamo Moszkva (orosz) (0-1) 18.00
Sahtyor Donyeck (ukrán) - CSZKA Szófia (bolgár) (0-3) 18.00
HJK Helsinki (finn) - AC Parma (0-1) 18.00
Liteksz Lovecs (bolgár) - Inter Bratislava (0-1) 18.00
Slovan Bratislava (szlovák) - Slovan Liberec (cseh) (0-2) 18.00
Twente Enschede (holland) - Polonia Warszawa (lengyel) (2:1) 18.30
Silkeborg (dán) - Real Zaragoza (0-3) 18.45
Crvena zvezda (jugoszláv) - CSZKA Kijev (ukrán) (2-3) 19.00
Helsingborg (svéd) - Odds (norvég) (2-2) 19.00
Torpedo Moszkva (orosz) - Ipswich Town (angol) (1-1) 19.00
Viking Stavanger (norvég) - FC Kilmarnock (skót) (1-1) 19.00
Grasshoppers (svájci) - Dinamo Bucuresti (3-1) 19.00
Halmstad (svéd) - Genclerbirligi (török) (1-1) 19.30
Sedan (francia) - FC Pribram (cseh) (0-4) 19.30
Levszki Szófia (bolgár) - Chelsea (angol) (0-3) 19.30
PAOK Szaloniki (görög) - FC Kärnten (osztrák) (0-0) 20.00
Steaua Bucuresti (román) - FC St. Gallen (svájci) (1-2) 20.00
Glasgow Rangers (skót) - Anzsi Mahacskala (orosz) 20.05
Slavia Praha (cseh) - Servette (svájc) (0-1) 20.15
Rapid Wien (osztrák) - Partizan Beograd (jugoszláv) (0-1) 20.30
FC Bruges (belga) - Olympiakosz Nicosia (ciprusi) (2-2) 20.30
Hibernian (skót) - AEK Athén (görög) (0-2) 20.30
SC Freiburg (német) - Matador Puchov (szlovák) (0-0) 20.30
Apollon Limasszol (ciprusi) - Ajax Amsterdam (holland) (0-2) 20.30
Bröndby (dán) - Olimpija Ljubljana (4-2) 20.45
AC Milan (olasz) - FC BATE Boriszov (fehérorosz) (2-0) 20.45
Sigma Olomouc (cseh) - Celta Vigo (spanyol) (0-4) 20.45
Elfsborg (svéd) - Legia Warszawa (lengyel) (1-4) 21.00
Fiorentina (olasz) - Dnyepr Dnyepropetrovszk (ukrán) (0-0) 21.00
Leeds United (angol) - Maritimo (portugál) (0-1) 21.00
Racing Strasbourg (francia) - Standard Liege (belga) (0-2) 21.00
Varteks (horvát) - Aston Villa (angol) (3-2) 21.05
Sporting Lisboa (portugál) - FC Midtjylland (dán) (3-0) 21.30
FC Valencia (spanyol) - Cs. Novorosszijszk (orosz) (1-0) 21.30

Korábban: