Társoldalunk:

További eredmények

Wisla Kraków (lengyel) - Hajduk Split (horvát) 1-0
továbbjutott: Wisla, 3-2-es összesítéssel

MSK Ruzomberok (szlovák) - Troyes (francia) 1-0
tj:
Troyes, 6-2-es összesítéssel

Obilic (jugoszláv) - FC Köbenhavn (dán) 2-2 (0-1)
tj:
a Köbenhavn 4-2-es összesítéssel

FC Brasov (román) - Internazionale (olasz) 0-3 (0-2)
tj:
az Internazionale, 6-0-ás összesítéssel

Osijek (horvát) - NK Gorica (szlovén) 1-0  (0-0)
tj:
Osijek, 3-1-es összesítéssel

Union Berlin (német) - Haka Valkeakoski (finn) 3-0 (2-0)
tj:
Union, 4-1-es összesítéssel
A vendégeknél Kovács Péter végigjátszotta a mérkőzést.

Liteksz Lovecs (bolgár) - Inter Bratislava (szlovák) 3-0 (2-0)
tj:
Lovecs, 3-1-es összesítéssel

Slovan Liberec (cseh) - Slovan Bratislava (szlovák) 1-0 (1-0)
tj:
Liberec, 3-0-ás összesítéssel

Grazer AK (osztrák) - Utrecht (holland) 3-3 (3-0)
tj:
Utrehct, 6-3-as összesítéssel

HJK Helsinki (finn) - AC Parma (olasz) 0-2 (0-0)
tj:
Parma, 3-0-ás összesítéssel

Birkirkara (máltai) - Dinamo Moszkva (orosz) 0-0
tj:
Moszkva, 1-0-ás összesítéssel

Sahtyor Donyeck (ukrán) - CSZKA Szófia (bolgár) 2-1 (1-0)
tj:
CSZKA Szófia, 4-2-es összesítéssel

Silkeborg (dán) - Real Zaragoza (spanyol) 1-2 (1-1)
tj:
Real Zaragoza, 5-1-es összesítéssel

Helsingborg (svéd) - Odds (norvég) 1-1 (1-1)
tj:
Helsingborg, 3-3-as összesítéssel, idegenben lőtt több góllal

Sedan (francia) - Pribram (cseh) 3-1 (1-0)
tj:
Pribram, 5-3-as összesítéssel

Torpedo Moszkva (orosz) - Ipswich Town (angol) 1-2 (0-0)
tj:
Ipswich Town, 3-2-es összesítéssel

Viking Stavanger (norvég) - FC Kilmarnock (skót) 2-0 (2-0)            
tj:
Viking Stavanger, 3-1-es összesítéssel

Grasshoppers (svájci) - Dinamo Bucuresti (román) 3-1 (2-0)            
tj:
Grasshoppers, 6-2-es összesítéssel

Crvena zvezda (jugoszláv)-CSZKA Kijev (ukrán) 0-0
tj:
CSZKA Kijev, 3-2-es összesítéssel

Levszki Szófia (bolgár)-Chelsea (angol) 0-2 (0-2)
tj: Chelsea, 5-0-ás összesítéssel

Halmstad (svéd)-Genclerbirligi (török) 1-0 (1-0)
tj: Halmstad, 2-1-es összesítéssel

PAOK Szaloniki (görög)-FC Kärnten (osztrák) 4-0 (1-0)
tj: PAOK, 4-0-ás összesítéssel

Steaua Bucuresti (román)-St. Gallen (svájci) 1-1 (1-0)
tj: St. Gallen, 3-2-es összesítéssel

Glasgow Rangers (skót)-Anzsi Mahalacska (orosz) 1-0 (0-0)
tj: Rangers, 1-0-val.

Ebben a párharcban egy mérkőzés döntött a továbbjutásról. Az UEFA a dagesztáni zavaros politikai helyzet miatt úgy határozott, hogy Mahacskalában nem lehet játszani, így a találkozóra Varsóban került sor.

Slavia Praha (cseh)-Servette (svájci) 1-1 (0-1)
tj: Servette, 2-1-es összesítéssel

Rapid Wien (osztrák)-Partizan Beograd (jugoszláv) 5-1 (2-0)
tj: Rapid Wien, 5-2-es összesítéssel

Twente Enschede (holland)-Polonia Warszawa (lengyel) 2-0 (0-0)
tj: Twente Enschede, 4-1-es összesítéssel

Apollon Limasszol (ciprusi)-Ajax Amsterdam (holland) 0-3 (0-1)
tj: Ajax Amsterdam, 5-0-ás összesítéssel

SC Freiburg (német)-Matador Puchov (szlovák) 2-1 (1-0)
tj: SC Freiburg, 2-1-es összesítéssel

AC Milan (olasz)-FC BATE Boriszov (fehérorosz) 4-0 (2-0)
tj: AC Milan, 6-0-ás összesítéssel

FC Bruges (belga)-Olympiakosz Nicosia (ciprusi) 7-1 (2-0)
tj: FC Bruges, 9-3-as összesítéssel

Bröndby (dán)-Olimpija Ljubljana (szlovén) 0-0
tj: Bröndby, 4-2-es összesítéssel

Leeds United (angol)-Maritimo (portugál) 3-0 (2-0)
tj: Leeds United, 3-1-es összesítéssel

Sigma Olomouc (cseh)-Celta Vigo (spanyol) 4-3 (0-2)
tj: Celta Vigo, 7-4-es összesítéssel

Racing Strasbourg (francia)-Standard Liege (belga) 2-2 (2-0)
tj: Standard Liege, 4-2-es összesítéssel

Fiorentina (olasz)-Dnyepr Dnyepropetrovszk (ukrán) 2-1 (0-0)
tj: Fiorentina, 2-1-es összesítéssel

Elfsborg (svéd)-Legia Warszawa (lengyel) 1-6 (0-1)
tj: Legia Warszawa, 10-2-es összesítéssel

Varteks (horvát)-Aston Villa (angol) 0-1 (0-0)
tj: Varteks, 3-3-as összesítéssel, idegenben lőtt több góllal

Hibernian (skót)-AEK Athén (görög) 3-2 (0-0, 2-0), hosszabbítás után
tj: AEK Athén, 4-3-as összesítéssel

FC Valencia (spanyol)-Csernyomorec Novorosszijszk (orosz) 5-0 (3-0)
tj: FC Valencia, 6-0-ás összesítéssel

Sporting Lisboa (portugál)-FC Midtjylland (norvég) 3-2 (2-0)
tj: Sporting Lisboa, 6-2-es összesítéssel

A 2. forduló sorsolása pénteken lesz Nyonban.