Alacsony színvonalú mérkőzésen igazságos eredmény született. Az első játékrészben a Kispest a másodikban a Dunaferr volt a jobb.

Kispest-Honvéd - Dunaferr 1-1 (1-0)
Bozsik-stadion 1000 néző
vezette: Juhos
gól: Aranyos (17.), illetve Tököli (46.)
sárga lap: Piroska (20.), illetve Molnár (25.), Bagoly (70.)
Kispest-Honvéd: Udvarácz - Téger, Lőrinc, Müller - Babos, Pintér, Bálint, Aranyos (Füzi K., 80.) - Piroska - Sasu, Faragó (Borgulya, 75.)
Dunaferr: Rabóczki - Zováth, Salamon, Bagoly - Molnár, Rósa H., Lengyel (Penksa, a szünetben), Jäkl, Kiss Gy. - Tököli, Sowunmi (Mészáros, 74.)

17. perc: A Kispest kapott szabadrúgást 24 m-re a dunaújvárosi kaputól. Aranyos ballal a jobb sarokba csavarta a labdát (1-0).

46. perc: Sowunmi cselezgetett a 16-os előterében, de elpattant tőle a labda, amit a menteni igyekvő Téger Tököli lábára lőtt és az onnan a bal sarokba vágódott (1-1).