Az egyre jobb formába kerülő Kispest ilyen különbséggel is megérdemelten nyert a második félidőben teljesen szétesően játszó Haladás ellen.

Borsodi Liga, 12. forduló
Kispest-Honvéd - Haladás 6-1 (1-0)
Bozsik-stadion, 1500 néző
vezette: Szabó Zs.
Kispest: Udvarácz - Téger, Lőrinc, Aranyos - Babos, Pintér, Piroska, Müller, Balint (Lipták 74.) - Sasu (Borgulya 82.), Faragó (Hercegfalvi 55.)
Haladás: Takács T. - Nagy G. (Ricardo 26.), Juhász, Tóth P. - Takács B., Leandro (Nagy L. 62.), Némethy, Kőrösi (Somfalvi 67.) - Filipovic - Preisinger, Halmosi
gól: Balint (3.), Pintér (58.), Hercegfalvi (69.), Téger (77.), Piroska (85., 91.), illetve Filipovic (84.)
sárga lap: Aranyos (67.), illetve Leandro (21.), Halmosi (57.)

3. perc: Hazai szöglet után a középre ívelt labdát Takács kiejtette, Balint eszmélt a leghamarabb és közelről a hálóba lőtt (1-0).

58. perc: Sasu egy szép cselsorozat után a baloldalról visszagurított és a középen érkező Pintér a léc alá bombázott (2-0).

69. perc: Piroska ívelt középre, Hercegfalvi 11 méterről a jobb sarokba fejelt (3-0)

77. perc: Piroska jobboldali szöglete után Téger csúsztatott fejjel a hosszú sarokba (4-0)

84. perc: Filipovic húzott el a jobboldalon, majd 14 m-ről lőtt és a labda a jobb kapufáról a hálóba vágódott (4-1).

85. perc: Piroska 23 méterről talált a bal felső sarokba (5-1)

91. perc: Hercegfalvi csúsztatását Piroska továbbította a szombathelyi kapuba (6-1).