Társoldalunk:

A hét futballprogramja (február 4-10.)

Anglia

26. forduló:
Aston Villa - Chelsea FC
Bolton Wanderers - West Ham United
Derby County - Sunderland FC
Fulham FC - Blackburn Rovers
Ipswich Town - Liverpool FC
Middlesbrough FC - Leeds United
Newcastle United - Southampton FC
Tottenham Hotspur - Leicester City (február 9., szombat)
Charlton Athletic - Manchester United
Everton - Arsenal FC (február 10., vasárnap).

Németország

21. forduló:
Borussia Möchengladbach - 1. FC Köln
SC Freiburg - VfL Wolfsburg
Energie Cottbus - Hertha BSC
VfB Stuttgart - 1. FC Nürnberg (február 5., kedd)
FC St. Pauli - Bayern München
1860 München - Werder Bremen
Kaiserslautern - Hamburger SV
Bayer Leverkusen - Schalke 04
Borussia Dortmund - Hansa Rostock (február 6., szerda).
22. forduló:
Hertha BSC - VfB Stuttgart
VfL Wolfsburg - Energie Cottbus
Hansa Rostock - SC Freiburg
Bayern München - Borussia Dortmund
Schalke 04 - FC St. Pauli
Werder Bremen - Kaiserslautern
Bayer Leverkusen - Borussia Möchengladbach (február 9., szombat)
Hamburger SV - 1. FC Köln
1. FC Nürnberg - 1860 München (február 10., vasárnap).

Olaszország

Kupa, elődöntő, visszavágók:
Juventus - AC Milan (február 6., szerda)
Brescia - AC Parma (február 7., csütörtök).
22. forduló:
Atalanta - Brescia
Bologna - Internazionale
Chievo Verona - Udinese
Lecce - Hellas Verona
AC Milan - Perugia
AC Parma - Lazio
AS Roma - Juventus
Torino - Piacenza
Venezia - Fiorentina (február 10., vasárnap).

Spanyolország

24. forduló:
Celta Vigo - RC Deportivo (február 5., kedd)
Real Valladolid - Real Madrid
UD Las Palmas - Real Betis
Athletic Bilbao - Málaga CF
Deportivo Alavés - Valencia CF
Villarreal CF - RCD Mallorca
FC Barcelona - Real Sociedad
Real Zaragoza - CD Tenerife
FC Sevilla - CA Osasuna
Rayo Vallecano - RCD Espanyol (február 6., szerda).
25. forduló:
RCD Espanyol - Real Valladolid
Real Madrid - UD Las Palmas
Real Betis - Athletic Bilbao
Málaga CF - Deportivo Alavés
Valencia CF - Celta Vigo
RC Deportivo - Villarreal CF
RCD Mallorca - FC Barcelona
Real Sociedad - Real Zaragoza
CD Tenerife - FC Sevilla
CA Osasuna - Rayo Vallecano (február 9-10., szombat-vasárnap).

Afrika-kupa

Negyeddöntők:
Kamerun - Egyipom
Szenegál - Kongói DK (február 4., hétfő).
Elődöntők:
február 7., csütörtök.
A harmadik helyért:
február 9., szombat.
Döntő:
február 10., vasárnap.

Válogatott mérkőzések

Szaúd-Arábia - Brazília
Irán - Szlovákia (február 6., szerda)
Málta - Jordánia
Litvánia - Moldova (február 9., szombat)
Feröer-szigetek - Lengyelország (február 10., vasárnap).