Társoldalunk:

A hét futballprogramja

A hét összecsapásai közül egyértelműen a nemzetközi kupamérkőzések viszik a prímet, hiszen a Bajnokok Ligájában a csoportmérkőzések utolsó körét rendezik, vagyis a tét a legjobb nyolc közé jutás lesz, míg az UEFA-kupában már az elődöntő párosítása fog kialakulni. Érdemes még kiemelni az angol FA-kupa megismételt negyeddöntőjét, az Arsenal-Newcastle találkozót, illetve az olasz Internazionale-AS Roma rangadót.

Anglia, Premier League
31. forduló:
Charlton Athletic - Bolton Wanderers
Derby County - Everton
Ipswich Town - Aston Villa
Leicester City - Leeds United
Manchester United - Middlesbrough FC
Sunderland FC - Southampton (március 23., szombat)
Fulham - Tottenham Hotspur
Liverpool FC - Chelsea FC (március 24., vasárnap.)
FA-kupa, negyeddöntő, megismételt mérkőzés:
Arsenal FC - Newcastle United (március 23., szombat).

Németország, Bundesliga
28. forduló:
Bayer Leverkusen - 1860 München
FC St. Pauli - VfB Stuttgart
Hertha BSC - 1. FC Nürnberg
Hansa Rostock - Hamburger SV
Bayern München - 1. FC Köln
Schalke 04 - Kaiserslautern
SC Freiburg - Borussia Möchengladbach (március 23., szombat)
Borussia Dortmund - Energie Cottbus
VfL Wolfsburg - Werder Bremen (március 24., vasárnap).

Olaszország, Serie A
28. forduló:
AC Parma - Juventus (március 23., szombat)
Bologna - Lecce
Brescia - Perugia
Chievo Verona - Hellas Verona
Internazionale - AS Roma
Lazio - Udinese
Piacenza - AC Milan
Torino - Fiorentina
Venezia - Atalanta (március 24., vasárnap).

Spanyolország, Primera Division
31. forduló:
RCD Espanyol - Deportivo Alavés
Athletic Bilbao - Celta Vigo
Las Palmas - Villarreal CF
Real Valladolid - FC Barcelona
Real Madrid - Real Zaragoza
Real Betis - FC Sevilla
Málaga - Rayo Vallecano
Valencia CF - Osasuna
RC Deportivo - CD Tenerife
RCD Mallorca - Real Sociedad (március 23-24., szombat-vasárnap).

Bajnokok Ligája

Bayern München - FC Nantes
Boacista-Manchester United
Galatasaray - FC Barcelona
Liverpool FC - AS Roma (március 19., kedd)
Panathinaikosz - Real Madrid
Sparta Praha - FC Porto
RC Deportivo - Bayer Leverkusen
Juventus - Arsenal FC (március 20., szerda).

UEFA-kupa

AC Milan - Hapoel Tel-Aviv
Valencia CF - Internazionale
Feyenoord - PSV Eindhoven
Borussia Dortmund - Slovan Liberec (március 21., csütörtök).

Válogatott mérkőzések

Finnország - Koreai Köztársaság
Dél-Afrika - Szaúd-Arábia
Japán - Ukrajna.