A Kispest nagyobb akarásának köszönheti, hogy otthon tudta tartani a három pontot.

Kispest: Tóth J. - Balint, Lőrinc, Téger - Lászka (Torghelle, 46), Füzi K., Kovács (Batrinu, 90.), Dubecz, Németh - Sasu, Faragó (Borgulya 64.)
Sopron: Farkas - Vincze, Szabados, Prazenica - Perger, Pintér, Somogyi, Tóth I. (Bau 86.) - Nagy T. (Orabinec 65.), Tóth M., Javrujan (Fehér, 73.)
gól: Sasu (79.)
sárga lap: Dubecz (21.), Füzi (24.), Faragó (44.), Torghelle (71.), illetve Prazenica (9.), Pintér (38.), Vincze (86.)

20. perc: Sasu 20 méterről leadott lövésénél a rossz irányba induló Farkas még időben korrigálni tudott és komoly nehézségek árán, de hárított.

25. perc: Somogyi 20 méteres szabadrúgását Tóth bravúrral védte, de a kipattanót Nagy T. fejelte kapura, a hazai kapus ezúttal látványos vetődéssel szögletre mentett.

67. perc: Torghelle iramodott meg a jobb oldalon, beadását Sasu centikkel fejelte a bal kapufa mellé.

79. perc: Németh N. bal szélről ívelt középre, és beadását Sasu 8 méterről a kapu bal oldalába fejelte (1-0).

82. perc: Tóth I. 22 méterről végezhetett el egy szabadrúgást. Tóth J. óriási bravúrral fogta meg a bal sarokba tartó labdát.