A Dunaferr teljesen megérdemelten győzött, mivel a Kispest egyetlen komoly gólhelyzetet sem tudott kialakítani.

Borsodi Liga, 33. forduló:
Kispest - Dunaferr 0-3 (0-0)
Bozsik-stadion, 1000 néző
vezette: Juhos
Kispest: Tóth J. - Dulca, Lőrinc, Téger (Hercegfalvi 59.) - Babos, Füzi K. (Faragó 46.), Kovács B. (Batrinu 46.), Németh N., Balint - Borgulya, Sasu
Dunaferr: Bita - Molnár, Salamon, Éger, Kiss - Sowunmi (Nikolov 79.), Jäkl, Balaskó (Rósa D. 38.), Rósa H. (Zováth 73.), Lengyel - Tököli
gól: Tököli (51.), Rósa D. (55.), Jäkl (88.)
sárga lap: Dulca (48.), illetve Sowunmi (52.)

5. perc: Tököli kapott nagyszerű labdát a büntetőterületen belül, de visszagurította a nála is jobb helyzetben lévő Lengyelnek, aki tizenhat méterről a felső lécet találta el.

20. perc: Jäkl indult meg a hazai kapu felé, majd 25 méterről a jobb sarkot vette célba, de csak a kapufát találta telibe.

51. perc: Sowunmi jobb oldali beadását a teljesen üresen álló Tököli öt méterről a jobb sarokba fejelte (0-1).

55. perc: Sowunmi megint szabadon ívelhetett középre a jobbszélről, ezúttal Rósa Dénes érkezett a bal oldalon és a léc alá bombázott (0-2).

88. perc: bal oldali beadást követően Jäkl hét méterről a bal sarokba fejelt (0-3).