Szép búcsút produkált a hazai csapat lelkes szurkolótábora előtt. A dunaújvárosiak nagyon pontosan játszottak, szinte "eldugták" a labdát ellenfelük elől. Sorra alakították ki a jobbnál jobb helyzeteket, s csupán győzelmük gólkülönbsége volt kérdéses, ami akár nagyobb is lehetett volna.

Borsodi Liga, 37. forduló, felsőház:
Dunaferr - MTK 5-1 (2-0)
Dunaújváros, 2500 néző
vezette: Bede
Dunaferr: Bita - Molnár, Salamon, Éger, Kiss Gy. - Sowunmi (Rósa D. 73.), Jäkl, Lengyel (Medic 86.), Rósa H. - Balaskó (Csehi 78.), Tököli
MTK: Hajdu - Horváth L., Komlósi, Smiljanic, Füzi - Zavadszky, Buzsáky (Czvitkovics 63.), Jezdimirovic, Elek (Lambulic 46.) - Illés, Ferenczi (Juhász R. 46.)
gól: Rósa H. (18.), Tököli (37., 72.), Lengyel (63.), Csehi (78.), illetve Czvitkovics (68.)
kiállítva: Komlósi (45.)
sárga lap: Rósa D. (90.), illetve Komlósi (39.)

18. perc: Balaskó adta középre Tökölinek a labdát, aki elegánsan, sarokkal a középen érkező Rósa Henrik elé passzolt, ő pedig tizennégy méterről kilőtte a bal alsó sarkot (1-0).

37. perc: Tököli a balösszekötő helyén három védőt is becsapott, majd tíz méterről, ballal a bal alsó sarokba lőtt (2-0).

45. perc: Komlósi a tizenhatos előtt lerántotta Lengyelt, a játékvezető kiállította.

63. perc: Kiss György baloldali beadását Lengyel kapásból, tizenhét méterről a jobb felső sarokba vágta (3-0).

68. perc: Illés jobb oldalról adott középre, Czvitkovics tizenegy méterről a kapu bal oldalába lőtt (3-1).

72. perc: Tököli nagy lendülettel tört be a vendégek kapuja elé a Lengyeltől visszakapott labdával, s hat méterről, a kimozduló Hajdu mellett jobbal a kapu bal oldalába helyezett (4-1).

78. perc: Rósa Dénes szerzett labdát, az MTK tizenhatosán belül Lengyelt játszotta meg, aki az alapvonalig vezette, pontos beadását pedig a frissen beállt Csehi egy méterről passzolta a hálóba (5-1).