A Dunaferr már az első félidőben is fölényben játszott, de mégis az Újpest szerzett vezetést. Szünet után a hazaiak rengeteg helyzetet dolgoztak ki, Bagoly vezérletével megérdemelten fordítottak és nyertek.

Dunaferr - Újpest 3-1 (0-1)
Dunaújváros, 4000 néző
vezette: Kassai
Dunaferr: Németh V. - Salamon, Éger, Bagoly, Kiss Gy. - Bükszegi (Csehi
T., 76.), Zováth, Lengyel, Rósa D. - Horváth P. (Drobnjak 73.), Alex
Újpest: Vlaszák - Kunzo, Korolovszky, Juhár - Simek, Farkas B. (Szélesi 46), Tamási, Rósa H., Móri - Kovács Z., Tokody (Boér 78.)
gól: Bagoly (52., 77.), Jäkl (93.), illetve Tamási (39.)
sárga lap: Éger (49.), Lengyel (69.), illetve Tamási (46.), Rósa H. (51.), Szélesi (87.)

39. perc: váratlanul vezetést szerzett az Újpest, Tamási 18 méteres, jól eltalált jobb lábas erős lövése a kapu bal oldalában kötött ki (0-1).

52. perc: Bükszegi szögletét Bagoly 7 méterről fejelte a hálóba (1-1).

A Borsodi Liga állása/sport/magyarfoci/20020727aborsodi.html

77. perc: Bagoly szerzett labdát a félpályánál, egyedül tört kapura, és a kiinduló Vlaszák mellett középről 17 méterről a jobb alsó sarokba lőtt (2-1).

93. perc: Rósa Dénes beadását Jäkl 6 méterről a kapu bal oldalába fejelte (3-1).