Társoldalunk:

Kemény Fradi-ellenfél lesz a Köbenhavn

szerda:
Dinamo Zagreb (horvát) - MTK FC 17:30
vezeti: Gumienny (belga) 
visszavágó: október 15., 20:15 ó

NK Varteks (horvát) - DEBRECENI VSC-MEGAFORCE 18
vezeti: Malcolm (északír)
visszavágó: október 15., 18 ó

FERENCVÁROS - FC Köbenhavn (dán) 20:15
vezeti: Jara (cseh)
visszavágó: október 15., 20:05 ó

Hapoel Ramat-Gan (izraeli) - Levszki Szófia (bolgár), Dunaszerdahely 15:30
CSZKA Szófia (bolgár) - Torpedo Moszkva (orosz) 16
Panioniosz (görög) - Nordsjaelland (dán) 16:30
Sartid Smederevo (szerb-montenegrói) - Slavia Praha (cseh) 16:30
Genclerbirligi (török) - Blackburn Rovers (angol) 16:55
Maccabi Haifa (izraeli) - Publikum Celje (szlovén), Izmir 17
Hertha BSC (német) - Dyskobolia Groclin Grodzisk Wielkopolski (lengyel) 17:30
Cementarnica 55 Szkopje (macedón) - RC Lens (francia) 18
Wünstenrot Salzburg (osztrák) - Udinese (olasz) 18
Valerenga (norvég) - Grazer AK (osztrák) 18
Szpartak Moszkva (orosz) - Esbjerg (dán) 18
Metalurg Donyeck (ukrán) - AC Parma (olasz) 18
Myllykosken Pallo-47 (finn) - Sochaux (francia) 18
Bröndby (dán) - Viktoria Zizkov (cseh) 18 (x)
1. FC Kaiserslautern (német) - Teplice (cseh) 18:15 (x)
Zimbru Chisinau (moldovai) - Arisz Szaloniki (görög) 18:30
Leiria (portugál) - Molde (norvég) 18:30
Utrecht (holland) - Zilina (szlovák) 18:30
Dinamo Bucuresti (román) - Sahtyor Donyeck (ukrán) 19
Matador Púchov (szlovák) - FC Barcelona (spanyol) 19
Ventspils (lett) - Rosenborg (norvég) 19
Gaziantepspor (török) - Hapoel Tel-Aviv (izraeli) 19
Malatyaspor (török) - Basel (svájci) 19
Grasshoppers (svájci) - Hajduk Split (horvát) 19:30
Louviere (belga) - Benfica (portugál) 20
Dundee (skót) - Perugia (olasz) 20:05
Odense BK (dán) - Crvena zvezda (szerb-montenegrói) 20:05
Olimpija Ljubljana (szlovén) - FC Liverpool (angol) 20:15
AIK Solna (svéd) - Valencia CF (spanyol) 20:30
APOEL (ciprusi) - Real Mallorca (spanyol) 20:30
PAOK (görög) - Lyn (norvég) 20:30
Austria Memphis (osztrák) - Borussia Dortmund (német) 20:40
AJ Auxerre (francia) - Neuchatel Xamax (svájci) 20:45
Newcastle United (angol) - NAC Breda (holland) 20:45
Heart of Midlothian (skót) - Zeljeznicar (bosnyák) 20:45
AS Roma (olasz) - Vardar Skopje (macedón) 20:45
Southampton (angol) - Steaua Bucuresti (román) 20:45
Manchester City (angol) - Lokeren (belga) 21
Villarreal (spanyol) - Trabzonspor (török) 22
Sporting Lisboa (portugál) - Malmö FF (svéd) 22

csütörtök:
Kamen Ingrad (horvát) - Schalke 04 (német) 17:30 
Hamburger SV (német) - Dnipro (ukrán) 18
Wisla Kraków (lengyel) - NEC Nijmegen (holland) 20
Feyenoord (holland) - Kärnten (osztrák) 20:30
Girondins Bordeaux (francia) - Artmedia Petrzalka (szlovák) 20:45

Előző
Következő

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK