Az Arany Ászok Liga 16. fordulójának zárómérkőzésén a Debrecen Flavio Pim 73. percben szerzett góljával 1-0-ra győzött Zalaegerszegen. Győzelmével Szentes Lázár együttese feljött a harmadik helyre.

Arany Ászok Liga, 16. forduló:
Zalaegerszegi TE - Debreceni VSC-MegaForce 0-1 (0-0)
Zalaegerszeg, 4000 néző
vezette: Makai
Zalaegerszeg: Varga Z. - Kocsárdi, Molnár, Csóka - Kresz (Szíjártó, 75.), Ljubojevic, Balog Cs., Kral (Györe, 87.), Józsi - Sabo, Gyánó.
Debrecen: Tomic - Nikolov (Dombi, 55.), Éger, Flavio Pim, Selymes (Szatmári, 77.) - Madar, Vincze G., Habi, Balog Zs. - Halmosi, Csehi (Bajzát, 64.)
gól: Flavio Pim (73.)
sárga lap: Balog Cs. (67.), illetve Halmosi (31.), Madar (56.), Vincze G. (91.)

14. perc: Halmosi 25 méteres lövését biztosan védte Varga.

18. perc: Józsi 17 m-es szabadrúgása a bal kapufán csattant.

73. perc: Selymes bal oldali beadására Varga nem mozdult ki, így Flavio Pim 2 méterről a kapu közepébe fejelt (0-1).

Az első félidőben a ZTE többet birtokolta a labdát, s több helyzete is volt, mint a vendégeknek. A debreceniek kontrái kevés veszélyt jelentettek Varga kapujára. A szünet után Szentes Lázár együttese felpörgette a játékot, de komolyabb helyzetet nem tudott kialakítani, ám mégis sikerült megszereznie a győztes találatot, amelyhez kellett az egerszegi védelem nagy hibája is. A hazai szurkolók az egykori kedvenceket füttyszóval búcsúztatták az őszi szezon végén.