A 90. percben még kiesésre állt a Bundesliga éllovas Werder Bremen a másodosztályú Greuther Fürth otthonában, ám az utolsó pillanatokban szerzett góloknak köszönhetően végül továbbjutott a német kupa negyeddöntőjéből.

Lisztes Krisztián csapata a félidőben 1-0-ra vezetett, de a második játékrész közepén két gyors góllal előnyt szerzett a vendéglátó együttes, amely a 83. percben emberelőnybe is került, miután a bíró leküldte a pályáról Ümit Davalát. Később, amikor már mindenki elkönyvelte a hatalmas meglepetést jelentő 2-1-es végeredményt, előbb Micoud, majd Klasnic is betalált, így a brémaiak várhatják az elődöntő sorsolását.

A nyáron valószínűleg klubot váltó magyar középpályás kezdőként 61 percet játszott.

Eredmények, negyeddöntő:
Borussia Mönchengladbach - MSV Duisburg (II. osztályú) 2-2 (1-0, 2-2, 2-2) - 11-esekkel 4-3
Greuther Fürth (II.) - Werder Bremen 2-3 (0-1)
TSG Hoffenheim (amatőr) - VfB Lübeck (II.) 0-1 (0-0)