Őszi meccsükhöz hasonlóan döntetlent hozott az éllovas Arsenal és a címvédő Manchester United londoni csatája az angol labdarúgó-bajnokság 30. fordulójának szuperrangadóján. A házigazdák a remit követően hét ponttal vezetnek a második Chelsea előtt, a harmadik helyen álló MU hátránya továbbra is 12 pont az Ágyúsokkal szemben.

A gól nélkül is élvezetes első félidő után Henry 25 méteres bombával szerzett vezetést az Arsenalnak, csereként beállt honfitársa, Saha a hajrában egyenlített. Az utolsó percekben mind a két csapat előtt adódott lehetőség a három pont megszerzésére, végül azonban maradt az 1-1.

A végeredmény egyben azt is jelenti, hogy Arsene Wenger vezetőedző csapata 30 meccsel megjavította az angol élvonal szezonkezdetre vonatkozó veretlenségi rekordját, amelyet egy hétig 29 találkozóval a Leeds Uniteddel (1973/74) és az FC Liverpoollal (1987/88) közösen tartott.

Az Arsenal és az MU a jövő hétvégén ismét találkozik egymással, akkor a döntőbe jutás lesz a tét az FA-kupában.