Nyilas góllal búcsúzott, a Pécs nyerte az alsóházat

Békéscsabai Előre FC - Videoton FCF 2-0 (1-0)
Békéscsaba: Fekete R. - Paróczai, Grujic, Udvari, Valentényi - Tóth Gy. (Brlázs 81.), Szeverényi, Simon (Fehér Zs. 87.), Vincze Z. - Javrujan (Hoffmann 49.), Miculescu.
Videoton: Tudor - Tereánszki-Tóth (Medved 46.), Ristic, Vochin - Tóth B. (Savu 71.), Szabó T. (Fehér 41.), Szalai, Dvéri, Kóczián - Magasföldi, Hercegfalvi.
gól: Tóth Gy. (4.), Miculescu (77.)
kiállítva: Hercegfalvi (38.)
sárga lap: Grujic (55.), illetve Vochin (25.)

4. perc: Miculescu labdájával Tóth Gy. viharzott el, a kimozduló kapus mellett is elhúzta a labdát, majd az üres kapu közepébe gurított (1-0).

24. perc: Valentényi és Szalai párharca után Tóth B. elé pattant a labda, akinek nagyerejű, bal alsó sarkos lövését Fekete R. szögletre ütötte.

38. perc: Hercegfalvi túl vehemensen reklamált az egyik esetnél, alighanem szidta a játékvezetőt, ugyanis Fábián azonnal felmutatta neki a piros lapot.

58. perc: Vincze Z. hozta helyzetbe társát, Miculescut, aki 15 m-ről fölé lőtt.

77. perc: Vincze Z. balról átemelt a túloldalra, Miculescu pedig 8 méterről a léc alá fejelt a kimozduló Tudor fölött (2-0).

Nagyon alacsony színvonalú mérkőzésen a békéscsabaiak valamivel több helyzetet dolgoztak ki, és megérdemelten nyertek.