Társoldalunk:

A Fradi taktikázik, a Stuttgart számolgat

2004.09.15. 19:36

Csütörtökön 39 mérkőzéssel folytatódik az UEFA Kupa, ahol az előző évek kiírásával ellentétben ezúttal már a csoportkörbe jutás a tét, hiszen a párharcok továbbjutói nyolc ötös csoportba folytatják a küzdelmeket.

Az első forduló párosítása, első mérkőzések:
Ventspils (lett) - Amica Wronki (lengyel) 16.30
Wisla Krakow (lengyel) - Dinamo Tbiliszi (grúz) 17
Maccabi Haifa (izraeli) - Dnyipro (ukrán) 17.55
Terek Grozny (orosz) - Basel (svájci) 18 
Schalke 04 (német) - Liepajas Metalurgs (lett) 18.15  
NK Gorica (horvát) - AEK Athen (görög) 18.30
Shelbourne (ír) - Lille (francia) 19
Grazer AK (osztrák) - Litex Lovecs (bolgár) 19
Odd Grenland (norvég) - Feyenoord (holland) 19                   
Aalborg BK (dán) - AJ Auxerre (francia) 19
Utrecht (holland) - Djurgardens (svéd) 19.30
Levszki Szófia (bolgár) - Beveren (belga) 19.30
Newcastle United (angol) - Hapoel Shakhnin (izraeli) 19.45   
Hearts (skót) - Braga (portugál) 19.45 
Lazio (olasz) - Metalurg Donyeck (ukrán) 20
Partizan Beograd (szerb-montenegrói) - Dinamo Bucuresti (román) 20
Trabzonspor (török) - Athletic Bilbao (spanyol) 20    
Steaua Bucuresti (román) - CSZKA Szófia (bolgár) 20
Crvena zvezda (szerb-montenegrói) - Zenit St. Peterburg (orosz) 20
Glasgow Rangers (skót) - Marítimo (portugál) 20     
Hammarby (svéd) - Villarreal (spanyol) 20.15
Dinamo Zagreb (horvát) - Elfsborg (svéd) 20.15
Újpest - VfB Stuttgart (német) 20:30
FC Sochaux (francia) - Stabaek (norvég) 20.30     
Egaleo (görög) - Genclerbirligi (török) 20.30
Banska Bystrica (szlovák) - Benfica (portugál) 20.30
FC Bruges (belga) - Chateauroux (francia) 20.30
Standard Liege (belga) - VfL Bochum (német) 20.30
Millwall (angol) - Ferencváros 20.45
Austria Wien (osztrák) - Legia Warszawa (lengyel) 20.45
Bodo Glimt (norvég) - Besiktas (török) 21                              
AC Parma (olasz) - NK Maribor (szlovén) 21                    
Zaragoza (spanyol) - Sigma Olomouc (cseh) 21
Sevilla (spanyol) - Nacional (portugál)  21
Middlesbrough (angol) - Banik Ostrava (cseh) 21
Panioniosz (görög) - Udinese (olasz)  21
PAOK Szaloniki (görög) - AZ Alkmaar (holland) 22
Sporting Lisboa (portugál) - Rapid Wien (osztrák) 22.30
Hafnarfjördur (izlandi) - Aachen (német) 22.30
Maccabi Petah Tikva (izraeli) - Heerenveen (holland) - szeptember 22.

Előző
Következő

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK