Elszenvedte első tavaszi vereségét a Győr Székesfehérvárott a labdarúgó Arany Ászok Liga 23. fordulójában. Az éllovas Debrecen Angyalföldről, a Zalaegerszeg Kaposvárról hozta el a három pontot, az Újpest hazai pályán nagyszerű gólokkal verte a Pápát. A Diósgyőr Békéscsabán, a Nyíregyháza pedig otthon, a Pécs ellen nyert kiesési rangadót.

Arany Ászok Liga, 23. forduló:
Fehérvár FC - Győri ETO FC 2-1 (1-1)
Székesfehérvár, 2000 néző
vezette: Sóthy
Fehérvár: Tudor - Csizmadia, Fehér Zs., Kuttor, Vincze Z. - Lattenstein, Schwarcz, Fodor (Zöld 90.), Györök - Tereánszki-Tóth (Horváth G. 91.), Magasföldi (Kerek 64.)
Győr: Stevanovic - Regedei, Stark, Pusztai (Peric 53.), Makra - Zsók, Lendvai, Vincze O., Tóth P. (Binder 38., Pomper 81.) - Priskin, Kenesei K.
gól: Tereánszki-Tóth (31.), Csizmadia (64., 11-esből), illetve Priskin (25.)
sárga lap: Györök (38.), Fodor (55.), illetve Lendvai (33.), Pusztai (40.), Regedi (61.), Vincze O. (64.), Priskin (72.)

7. perc: Csizmadia jobb oldali beadása óriási helyzetben találta Magasföldit, de a kimozduló Stevanovic lábbal hárítani tudott.

25. perc: Zsók jobb oldali beadásánál bizonytalankodtak a fehérvári védők, Priskin közbelépett és lövése a bal kapufáról vágódott a hálóba (0-1).

31. perc: Lattenstein vezette fel a labdát a jobb oldalon, beadását Magasföldi ballal a bal kapufára lőtte, a kipattanót Tereánszki-Tóth jobbal továbbította a kapu közepébe (1-1).

64. perc: Makra a büntetőterületen belül a labdáért vívott harc közben fellökte Kereket, a közelben álló játékvezető büntetőt ítélt, melyet Csizmadia jobbal, nagy erővel lőtt a kapu bal oldalába (2-1).

Kiegyenlített, változatos első félidőt láthatott a közönség. Szünet után az óriási akarattal küzdő fiatal fehérvári együttes helyzetei alapján nagyobb arányban is győzhetett volna az időnként túl kényelmesen mozgó Győrrel szemben.