Nehezen, csupán hosszabbításban sikerült kivívnia a továbbjutást a Budapest Honvédnak a labdarúgó Magyar Kupa második fordulójában.

labdarúgó Magyar Kupa, 2. forduló
Bonyhád - Budapest Honvéd 2-5 (1-2, 2-2, 2-3)
Bonyhád, 1500 néző
v.: Kovács Z.
Bonyhád: Kovács L. - Calka, Hosnyászki Zs., Takács N., Máté - Horváth P.(László, 93.), Zsók, Tálas, Hosnyánszki T. (Köllő, 76.) - Letenyei (Varga Á., 104.), Bíró.
Bp. Honvéd: Tóth I. - Kovács N., Mészáros, Udvari, Takács Z. - Dobos (Miro, a szünetben), Kovács Z., Genito, Lázár (Zana, 70.) - Bozovic (Venczel, 57.), Alves.
gól: Bíró (45., büntetőből), Zsók (75.), illetve Kovács Z. (11.), Alves (84.), Venczel (100.), Takács Z. (115.), Udvari (117.)
sárga lap: Genito (9.), Kovács Z. (80.)

11. perc: Genito a 16-oson belül lecsapott a kipattanó labdára, majd Kovács Zoltánnak passzolt, aki 20 méterről, nagy erővel bombázott a kapuba (0-1).

45. perc: Udvari buktatta Tálast a 16-oson belül, a büntetőt Bíró magabiztosan értékesítette (1-1).

75. perc: Zsók távoli lövését nem védhette a Honvéd kapusa (2-1).

84. perc: Alves hozta vissza a vendégek reményeit, miután egy beívelt labdát négy méterről lőtt a kapuba (2-2).

100. perc: Zana emelt Venczel elé, a cserejátékos kicselezte a hálóőrt és a kapuba emelte a labdát (2-3).

115. perc: Alves passzolt Takács elé, aki egy igazítás után 10 méterről lőtt a hálóba. (2-4)

117. perc: Egy Honvéd-szöglet után Kovács ugyan védett, ám kicsúszott a kezéből a labda, amelyet Udvari közelről fejelt a kapuba (2-5).

Remekül tartotta magát az NB III-as Bonyhád az élvonalban szereplő Honvéd ellen a rendes játékidőben, ám a hosszabbításban már kiütközött a tudáskülönbség, így a fővárosiak végül nagyarányú győzelemmel jutottak a legjobb 32 közé.