Fordulatos, gólokban gazdag mérkőzésen hátrányból fordított, majd a 93. percben kapott találat miatt csak 3-3-at ért el a Tatabánya a Győr ellen a labdarúgó Borsodi Liga 5. fordulójában.

labdarúgó Borsodi Liga, 5. forduló
Csőszer FC Tatabánya - Győri ETO FC 3-3 (1-2)
Tatabánya, 2000 néző
v.: Arany
Tatabánya: Turi - Kerényi (Németh, 73.), Vati, Filó, Rajnay - Tóth Z., Deme, Balogh Z., Hajdu, - Márkus (Forgó 89.), Nagy T (Da Silva, 54.).
Győr: Stevanovic - Zsók, Stark, Jäkl, Mátyus (Makra, 63..) - Vincze O., Lendvai, Tóth P. (Vasas, 80.), Bajzát (Varga Z., 62.) - Kenesei K., Priskin.
gól: Tóth Z. (43.), Márkus (61., 77.), illetve Priskin (27., 37., 93.)
sárga lap: Németh (88.), Rajnay (56.), illetve Lendvai (13.) Mátyus (39.), Varga Z (75.)

27. perc: Vati röviden gurított haza, a passzra Priskin és Turi startolt. A kifutó tatabányai kapus nem találta el a labdát, így a győri támadó 16 méterről könnyen gurított az üres kapuba (0-1)

37. perc: Tóth Péter ívelt középre, a beadást Priskin nyolc méterről a kapuba fejelte (0-2).

43. perc: Szépítettek a tatabányaiak! Egy szöglet után Tóth Zoltán közelről bólintott Stevanovic hálójába (1-2).

61. perc: egy jobb oldali szögletet követően Tóth Zoltán fejelt kapura, Stevanovic nagy bravúrral, ujjheggyel a lécre tolta a labdát, a kipattanót azonban Márkus 3 méterről a a kapu közepébe vágta (2-2).

77. perc: Da Silva remek csellel rázta le magáról Jäklt, az alapvonalról a kivetődő Stevanovic mellett kanalazott középre, Márkus ismét érkezett, s két lépésről az üres kapuba passzolt (3-2).

93. perc: Vincze Ottó jobb oldali szögletét követően egy gyenge fejesbe Priskin lépett bele, s lábáról a kapuba került a győriek egyenlítő találata (3-3).