Az argentin Carlos Tévez bemutatkozott a West Ham Unitedben, amely ennek ellenére csak döntetlent ért el hazai pályán az Aston Villa ellen az angol labdarúgó-bajnokság 4. fordulójában.

Premier League, 4. forduló:
West Ham United - Aston Villa 1-1 (0-1)
Zamora (52.), illetve Ridgewell (4.)

Hiába igazolt két klasszis a West Ham United labdarúgócsapata, se Carlos Tévez, se Javier Mascherano nem kapott lehetőséget az Aston Villa elleni bajnokin. A két argentin klasszis így tétlenül nézte, ahogy a 4. percben a birminghamiek megszerezték a vezetést: Angel fejesét Carroll kapus még elképesztő bravúrral hárította, Liam Ridgewell azonban a legjobbkor ténfergett a gólvonalnál, s bekotorta a Villa gólját (0-1).

Az első félidőben nem tudott újítani a West Ham, a másodikban azonban ugyanolyan gyorsan szerzett gólt, mint a rivális: Bobby Zamora találata végül egy pontot ért a hazaiaknak.

Érdekesség, hogy Tévez a rendkívül gyatra hazai támadójáték ellenére csupán 29 percnyi lehetőséget kapott, Mascherano ennyit sem...