A kiesés elől menekülő Tatabánya gólzáporos mérkőzésen 5-3-ra verte a Diósgyőrt, a Vasas pedig kiütötte a szezon első felében még bajnoki címről ábrándozó Zalaegerszeget a Borsodi Liga 26. fordulójában.

Borsodi Liga, 26. forduló:
Paks - FC Sopron 1-0 (0-0)
Paks, 1500 néző
v.: Iványi
Paks: Kovács A. - Molnár Z., Salamon, Horváth S. (Fehér A., 28.), Hanák - Zováth, Tamási - Balaskó (Belényesi, 55.), Buzás, Heffler (Böde, 82.) - Kiss T.
Sopron: Takács T. - Lázár, Ibric, Radu (Demjén, a szünetben), Dragomir - Sira (Cigan, 67.), Sifter, Horváth A., Munteanu - Feczesin, Magasföldi (Fabio, 82.)
gól: Buzás (86.)
sárga lap: Sifter (62.)

14. perc: Zováth szerzett labdát a soproni térfél közepén, passzát Buzás emelte Kiss T. elé, a paksi támadó 14 méteres lövése a keresztlécen csattant.

86. perc: Zováth emelte be a 16-osra a labdát, Buzás a kifutó kapust megelőzve a léc alá emelte a labdát (1-0).

Alacsony színvonalú játékot hozott az első félidő, a csapatok egymás hibáiból éltek, a kapuk alig forogtak veszélyben.

A színvonal a második félidőben sem emelkedett, a Paks azzal szolgált rá a győzelemre, hogy egyszer betalált az ellenfél kapujába.