Az éllovas Debrecen biztosan nyert a vendég Honvéd ellen a labdarúgó Soproni Liga 12. fordulójában.

Soproni Liga, 12. forduló:
DVSC-TEVA - Budapest Honvéd 4-1 (2-0)
Debrecen, 4000 néző, V: Iványi
DVSC: Poleksic - Bernáth, Komlósi (Takács Z., 38.), Mészáros, Leandro - Demjén, Kiss Z., Varga J. (Dombi, 70.), Szakály (Sándor, 86.) - Oláh, Rudolf
Honvéd: Rabóczki - Vincze, Benjamin, Smiljanic, Filó - Dobos, Genito, Maróti, Stojakovic (Abass, 72.)- Abraham (Moreira, 46.), Hercegfalvi (Diego, 78.)
gól: Rudolf (2.), Oláh (41.), Szakály (58., 60.), illetve Moreira (59.)
sárga lap: Maróti (13., Honvéd), Benjamin (25., Honvéd), Genito (40., Honvéd), Vincze (75., Honvéd)

2. perc: Szakály adott be egy szabadrúgást balról, Rudolf 8 méterről a hosszú sarokba csúsztatta a labdát (1-0).

41. perc: Leandro passzolta a labdát Szakálynak, aki a 16-oson belülről középre passzolt, az ott álló Oláh Lóránt pedig könnyedén a kapuba tette a labdát (2-0).

58. perc: Demjén adott be jobbról szögletet, középen teljesen egyedül állt Szakály, aki 11 méterről fejelhetett, Rabóczki még beleért, de nem tudott hárítani (3-0).

59. perc: a csereként beállt Moreira kapott labdát Genitotól, megfordult vele, majd 29 méterről lőtt, egyenesen a hosszúba. Nagy gól volt (3-1).

60. perc: Oláh volt harcos, Szakályhoz passzolt, aki 13 méterről egyből lőtt, a labda pedig utat talált Rabóczki kapujába (4-1).

16. BFC Siófok 11 1 1 9 3-20 4

A versenykiírás értelmében azonos pontszám esetén előbb a több győzelem, majd a jobb gólkülönbség határozza meg a sorrendet.