Társoldalunk:

Európa Liga: Cipruson is nyert a CSZKA Moszkva

2010.08.24. 20:07

A hazai 4-0-s sikert követően a ciprusi Anorthosis otthonában is győzött az orosz CSZKA Moszkva labdarúgócsapata, s kettős sikerrel jutott be az Európa Liga csoportkörébe.

Eredmény, Európa Liga-selejtező, 4. (utolsó) forduló, visszavágó:
Anortoszisz (ciprusi) -CSZKA Moszkva (orosz) 1-2 (0-0)
gól:
Cafú (76.), illetve Doumbia (85.), Márk González (89.)
továbbjutott: a CSZKA 6-1-gyel

A csütörtöki program:
Liteksz Lovecs (bolgár) - DEBRECENI VSC 19.30 (az első mérkőzésen: 0-2)
Dinamo Zagreb (horvát) - GYŐRI ETO FC 21.15 (2-0)
Dinamo Minszk (fehérorosz) - FC Bruges (belga) 18.00 (1-2)
FK Karabah (azeri) - Borussia Dortmund (német) 18.00 (0-4)
Marítimo (portugál) - BATE Boriszov (fehérorosz) 18.00 (0-3)
Lokomotiv Moszkva (orosz) - Lausanne (svájci) 18.00 (1-1)
Dnyepr Mogiljev (fehérorosz) - Villarreal (spanyol) 18.00 (0-5)
FK Aktobe (kazah) - AZ Alkmaar (holland) 18.00 (0-2)
HJK Helsinki (finn) - Besiktas (török) 18.45 (0-2)
Austria Wien (osztrák) - Arisz Szaloniki (görög) 19.00 (0-1)
Metaliszt Harkov (ukrán) - Omonia Nicosia (ciprusi) 19.00 (1-0)
Bröndby (dán) - Sporting Lisboa (portugál) 19.00 (2-0)
APOEL Nicosia (ciprusi) - Getafe (spanyol) 19.00 (0-1)
Unirea Urziceni (román) - Hajduk Split (horvát) 19.30 (1-4)
Grasshoppers (svájci) - Steaua Bucuresti (román) 19.30 (0-1)
Trabzonspor (török) - Liverpool FC (angol) 19.30 (0-1)
Levszki Szófia (bolgár) - AIK Solna (svéd) 19.30 (0-0)
PSV Eindhoven (holland) - Szibir Novoszibirszk (orosz) 19.30 (0-1)
Maccabi Tel-Aviv (izraeli) - Paris Saint-Germain (francia) 20.00 (0-2)
Tavrija Szimferopol (ukrán) - Bayer Leverkusen (német) 20.00 (0-3)
Gent (belga) - Feyenoord (holland) 20.00 (0-1)
AEK Athén (görög) - Dundee United (skót) 20.00 (1-0)
VfB Stuttgart (német) - Slovan Bratislava (szlovák) 20.00 (1-0)
Lech Poznan (lengyel) - Dnyipro Dnyepropetrovszk (ukrán) 20.15 (1-0)
FC Utrecht (holland) - Celtic Glasgow (skót) 20.30 (0-2)
TNS (walesi) - CSZKA Szófia (bolgár) 20.35 (0-3)
Karpaty Lviv (ukrán) - Galatasaray (török) 20.45 (2-2)
NK Maribor (szlovén) - Palermo (olasz) 20.45 (0-3)
Lille (francia) - Vaslui (román) 20.45 (0-0)
IF Elfsborg (svéd) - Napoli (olasz) 20.45 (0-1)
Juventus (olasz) - Sturm Graz (osztrák) 20.45 (2-1)
Aston Villa (angol) - Rapid Wien (osztrák) 20.45 (1-1).
Motherwell (skót) - OB Odense (dán) 20.45 (1-2)
Fenerbahce (török) - PAOK Szaloniki (görög) 20.45 (0-1)
Manchester City (angol) - FC Timisoara (román) 20.45 (1-0)
FC Porto (portugál) - Racing Genk (belga) 21.30 (3-0)

KAPCSOLÓDÓ CIKK