A Dzsudzsák Balázzsal felálló PSV Eindhoven gól nélküli döntetlent játszott Bodor Boldizsár csapatának, a Roda Kerkradénak az otthonában vasárnap, a holland labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában.

A mérkőzésen Dzsudzsák végig a pályán volt, míg Bodort a 90. percben cserélték le. Az első félidőben mindkét csapatnak egy-egy nagy lehetősége volt, a hazaiak Janssen lécen csattanó emelésénél foghatták a fejüket, a vendégek pedig Tyton kapus bravúrja után, aki Afellay szabadrúgását szedte ki a jobb felső elől. Dzsudzsáknak is volt egy kapuralövése az első félidőben, de Tyton azt is magabiztosan fogta.

A második félidőben némi meglepetésre a Roda állt közelebb a győzelemhez, de Janssen helyzeténél Isaksson bravúrral védett, így maradt a 0-0.

A Tóth Balázst végig a soraiban tudó VVV-Venlo 3-2-es vereséget szenvedett az Utrecht vendégeként. Babos Gábor sérülés miatt nem szerepelt az AZ Alkmaartól vereséget szenvedő NEC Nijmegenben.