Szalai Ádámé lett a 2010-es év legszebb gólja, de vajon ki nyeri meg az új év első gólszépségversenyét? Ricardo Costa öngóllal, Neymar pedig egy edzésen lőtt csavarással került be a top10-be.

Mirko Vucinic (Roma) az Atletico Roma ellen:

//videa.hu/flvplayer.swf?v=fZV60eg3pJSA8sOjMirko Vucinic (Roma) az Atletico Roma ellen:A Roma az alacsonyabb osztályú Atletico Roma ellen játszott felkészülési mérkőzést. A harmadik vonalnak megfelelő Lega Pro-osztályban szereplő Atletico meglepetésre 3-2-re legyőzte Claudio Ranieri csapatát. Apró szépségtapasz az élvonalbeli klubnak, hogy legalább a találkozó legszebb gólját a montenegrói válogatottjuk, Mirko Vucinic szerezte.246301outform.html400350

Eduardo Salvo (Benfica) a Maritimo ellen:

//videa.hu/flvplayer.swf?v=dfcMfRpQQ8R5Oc4bEduardo Salvo (Benfica) a Maritimo ellen:Méretes lesgóllal csikarta ki a három pontot a Valencia az Espanyol ellen a spanyol bajnokságban. Előtte 1-1-re álltak a felek: Aduriz szépségdíjas fejessel szerzett vezetést a Valenciának, majd Ricardo Costa csukafejeses öngóllal egyenlített.246302outform.html400350

Ricardo Costa (Valencia) öngólja az Espanyol ellen:

//videa.hu/flvplayer.swf?v=9ZesUsvCUMALcTb7Ricardo Costa (Valencia) öngólja az Espanyol ellen:A Benfica Eduardo Salvio bombagóljával és Javier Saviola szemfüles találatával 2-0-ra elintézte a Maritimót.246303outform.html400350

Valdo (Levante) a Barcelona ellen (2:03-nál látható):

//videa.hu/flvplayer.swf?v=5xF751B13cB1hbzZValdo (Levante) a Barcelona ellen (2:03-nál látható):Bár az is látványos volt, amint Dani Alves kétszer is tökéletes gólpasszt ad Pedrónak, a Barca-Levante (2-1) spanyol bajnoki legszebb pillanata ezúttal nem a címvédő nevéhez fűződött. Kettő nullás állásnál a Levante két cserejátékosa alkotott nagyot: Valdo mesterien nyeste a labdát az uruguayi Christian Stuani elé, aki kapásból bevágta a labdát Victor Valdes kapujába.246304outform.html400350

Ali Hasszan (al-Ahli) a Milan ellen:

//videa.hu/flvplayer.swf?v=8cVuairW32KJRZNuAli Hasszan (al-Ahli) a Milan ellen:A Dubajban edzőtáborozó AC Milan edzőmérkőzésen 2-1-re legyőzte az arab bajnokságban szereplő al-Ahli csapatát. A Milan első gólja elképesztő hiba után született, Clarence Seedorf kihasználta az al-Ahli védőjének a hibáját. A második gólt Giacomo Beretta szerezte fejesből, majd Ali Hasszan egy káprázatos lövéssel szépített.246305outform.html400350

Fernando Torres (Liverpool) a Bolton ellen:

//videa.hu/flvplayer.swf?v=it3MLwLZt2aocNgXFernando Torres (Liverpool) a Bolton ellen:A Liverpool a Premier League-ben 0-1-ről fordítva - Fernanto Torres bombájával, majd egy hajrában szerzett, lesgyanús Joe Cole-góllal - legyőzte a Boltont, ám lehet, ez sem menti meg Roy Hodgsont.246306outform.html400350

Neymar (Santos, brazil U20-as válogatott) egy edzésen (0:19-től látható):

//videa.hu/flvplayer.swf?v=yVpQbO8RuonXjLlONeymar (Santos, brazil U20-as válogatott) egy edzésen:Igencsak élvezte a brazil U20-as fociválogatott edzését a Santos csodagyereke, Neymar: előbb szabadrúgásból, majd szögletből csavart szép gólt, igaz, utóbbit csak szórakozásból, üres kapura.246307outform.html400350

Dzsi Dong-von (Dél-Korea) Szíria ellen:

//videa.hu/flvplayer.swf?v=4Gc5zZI9vbqsm79kDzsi Dong-von (Dél-Korea) Szíria ellen:Az Ázsia-játékokra készülő Dél-Korea felkészülési mérkőzésen 1-0-ra nyert Szíriában. A győztes gólt Dzsi Dong-von szerezte, aki 14 méterről remek mozdulattal lőtte ki a jobb felső sarkot.246308outform.html400350

Dani Luengo (Extremadura) az Asturias ellen:

//videa.hu/flvplayer.swf?v=LSrZPt6StYUBf3MQDani Luengo (Extremadura) az Asturias ellen:A spanyol U16-os bajnokságban hatalmas gólt szerzett Dani Luengo, az Extremadura csatára. A vendég Asturias elleni mérkőzésen a fiatal támadó közvetlenül a középkezdés után, félpályáról vette be az ellenfél kapuját.246309outform.html400350

Christopher Baird (Fulham) a Stoke City ellen:

//videa.hu/flvplayer.swf?v=Vpywvj0H85iUxIEIChristopher Baird (Fulham) a Stoke City ellen:A Fulham északír védőjének, a 28 éves Christopher Bairdnek jó pár Premier League-mérkőzés van már a háta mögött, eddig mégsem tudott gólt szerezni. A rossz sorozatot egy örökké emlékezetes tíz perc szakított meg, Baird a kiesés ellen küzdő, tavaly még Európa Liga-döntős csapat Stoke elleni meccsén a negyedik és a tizedik percben is betalált.246310outform.html400350