Társoldalunk:

Mindhárom magyar csapat itthon kezd az EL második fordulójában

2011.07.08. 9:40

Kialakult a labdarúgó Európa Liga selejtezőjének második fordulója, melyben három magyar csapat, a Ferencváros, a Paks, illetve a sorozatba most bekapcsolódó, kupagyőztes Kecskemét lesz érdekelt.

Mindhárom együttes hazai környezetben kezdi párharcát, az FTC a norvég Aalesund, a Paks a szintén a norvég Tromsö, a Kecskemét pedig a kazah Aktobe csapatát fogadja jövő csütörtökön.

EL-selejtező, 2. forduló (július 14. és július 21.):
FERENCVÁROS - Aalesund (norvég) 19 ó
MVM PAKS - Tromsö (norvég) 20 ó
KECSKEMÉTI TE-ERECO - Aktobe (kazah) 20.15
Juvenes/Dogana (San Marinó-i) - Rabotnicki (macedón)
Sahtar Karagandi (kazah) - St. Patrick's (ír) 15 ó
Rusztavi (grúz) - Irtis Pavlodar (kazah) 16 ó
Slask (lengyel) - Dundee United (skót) 16.45
Rad (szerb) - Olimpiakosz Volosz (görög) 17 ó
KuPS (finn) - Gaz Metan (román) 17.30
Flamurtari (albán) - Jablonec (cseh) 17.30
Iskra-Stal (moldovai) - Varazdin (horvát) 18 ó
Tauras (litván) - ADO Den Haag (holland) 18 ó
Rudar (montenegrói) - Austria Wien (osztrák) 18 ó
TPS (finn) - Westerlo (belga) 18 ó
Sant Julia (andorrai) - Bnei Jehuda (izraeli) 18.30
FK Minszk (fehérorosz) - Gaziantepspor (török) 19 ó
Örebro (svéd) - Sarajevo (bosnyák) 19 ó
Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) - Ventspils (lett) 19 ó
Valerenga (norvég) - Mika (örmény) 19 ó
Olimpija Ljubljana (szlovén) - Bohemians (ír) 19 ó
Ha:cken (svéd) - Honka (finn) 19 ó
Anorthoszisz (ciprusi) - Gagra (grúz) 19 ó
Floriana (máltai) - AEK Larnaca (ciprusi) 19.30
Maccabi Tel-Aviv (izraeli) - Hazar (azeri) 19.30
Llanelli (walesi) - Dinamo Tbiliszi (grúz) 19.50
Suduva (litván) - Elfsborg (svéd) 20 ó
Differdange (luxemburgi) - Levadia (észt) 20 ó
KF Tirana (albán) - Spartak Trnava (szlovák) 20 ó
TNS (walesi) - Midtjylland (dán) 20 ó
Vaduz (liechtensteini) - Vojvodina (szerb) 20 ó
EB/Streymur (feröeri) - Qarabag (azeri) 20 ó
Zeljeznicar (bosnyák) - Sheriff (moldovai) 20.30
Liepajas (lett) - Salzburg (osztrák) 20.30
Vllaznia (albán) - Thun (svájci) 20.30
Metalurg Szkopje (macedón) - Lokomotiv Szófia (bolgár) 20.45
Glentoran (északír) - Vorszkla (ukrán) 20.45
Crusaders (északír) - Fulham (angol) 20.45
Domzale (szlovén) - RNK Split (horvát) 20.45
KR (izlandi) - Zilina (szlovák) 21.15
FH (izlandi) - Nacional (portugál) 21.15

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK