Átvette a vezetést Ligakupa-csoportjában a Pécs labdarúgócsapata, miután az 5. fordulóban, hazai pályán 2-1-re legyőzte a Ferencvárost.

Eredmény, Ligakupa, B csoport, 5. forduló:
PMFC - FTC 2-1 (1-1)
Pécs, 400 néző
v.: Farkas Á
PMFC: Strublics - Simonfalvi, Lantos (Petrók, 63.), Goia, Nagy J. - Regedei (Horváth Zs., 46.), Scepanovic, Pintér A., Pákolicz (Demjén, 69.) - Fröhlich (Andorka, 63.), Gyánó (Nagy O., 46.)
FTC: Végh Z. (Hermány, a szünetben) - Csizmadia, Grúz, Klein (Fitos, 46.), Junior - Tóth B., Lisztes, Maróti (Morales, 46.), Rósa D. - Pölöskey (Honma, 59.), Oláh L. (Zsivóczky, 65.)
gól: Pákolicz (3.), Scepanovic (55.), illetve Lisztes (17.)

Remekül kezdte a mérkőzést a Pécs, a 3. percben Pákolicz 17 méterről jobbal hatalmas gólt lőtt a bal felső sarokba, Végh kapusnak esélye sem volt a hárításra (1-0):

A 17. percben egyenlített a Fradi, Lisztes kapott vissza jól egy labdát Oláhtól, melle átvette, majd a kapunak háttal állva szép mozdulattal a jobb alsó sarokba sarkazta (1-1).

Az 55. percben Nagy Olivér szögletét Horváth Zsolt megcsúsztatta, a hosszú oldalon érkező Scepanovicnak nem volt nehéz dolga (2-1).

A 88. percben Zsivóczky lövése ugyan a lécről a gólvonal mögé vágódott, de az asszisztens azt jelezte, nem volt gól, így maradt a 2-1-es végeredmény. A Pécs az idény során immár harmadszor verte a Fradit, előzőleg ugyancsak a Ligakupában, illetve a bajnokságban kerekedett felül a fővárosi együttesen.