Sorozatban tíz megnyert bajnoki után megszakadt az AS Roma nagy sorozata: a százszázalékos listavezető 1-1-es döntetlent ért el a Torino otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában.

A Roma úgy kezdte a mérkőzést, ahogy egy listavezetőnek kell, és a 28. percben meg is szerezte a vezetést: egy formás akció végén Pjanic visszagurítását Strootman nyolc méterről vágta a kapuba (0-1).

Szünet után lendületesebb lett a hazai együttes, az 56. percben De Sanctis kapusnak bravúrral kellett védenie Meggiorini lövését.

A 63. percben egyenlített a Torino, ismét Meggiorini kevergetett, végül passzát Cerci kotorta a hálóba (1-1). Az utolsó félórát nagyon megnyomták a vendégek, de újabb gólt nem sikerült már szerezni.

Hazai pályán, mínusz kettőről, emberhátrányban még sikerült egyenlítenie a Sampdoriának, végül mégis 4-3-as vereséget szenvedett a mindössze második sikerét arató újonc Sassuolótól. Az Internek négy perc elég volt az udinei sikerhez, míg a Genoa a Lazio otthonában nyert 2-0-ra, a vendégeknél Tőzsér Dániel kispados volt.

Verona - Cagliari 2-1 (1-0)
Toni (8.), Jankovic (57.), illetve Conti (90.)

Lazio - Genoa 0-2 (0-0)
Kucka (60.), Gilardino (72., büntetőből)

Sampdoria - Sassuolo 3-4 (1-0)
Pozzi (19.), Eder (65.), Se Silvestri (81.), illetve Berardi (49., 52., 88., az utolsó kettőt büntetőből), Floro Flores (63.)
piros lap: A. Costa (51., Sampdoria)

Udinese - Internazionale 0-3 (0-2)
Palacio (25.), Ranocchia (29.), Álvarez (90.)