Társoldalunk:

A csapból is Eb-selejtezők folynak

2014.09.07. 09:11

Úgyis esik, ha mindenevő a sportban, ki sem kell tennie a lábát otthonról. Lesz ma egy csomó technikai sport, köztük Forma1 Olaszorszából, színvonalas kézilabda, kosárlabda-vébé, kerékpár, és persze rengeteg Eb-selejtező, köztük Pintér Attila első tétmeccsével. Már csak egy kényelmes kanapé kell. 

Szeptember 7., vasárnap:

M1
13.30: Forma-1, Olasz Nagydíj, Monza, futam
17.35: Labdarúgás, Eb-selejtező, Budapest, Magyarország - Észak-Írország

Sport 1
11.00: Labdarúgás, Audi Kupa, Győr, a 3. helyért
12.45: Labdarúgás, Audi Kupa, Győr, döntő
16.00: Kosárlabda, férfi világbajnokság, nyolcaddöntő
18.00: Labdarúgás, Eb-selejtező, Koppenhága, Dánia-Örményország
20.15: Labdarúgás, Eb-selejtező, Dortmund, Németország-Skócia

Sport 2
13.00: Lóverseny, nemzetközi lóversenyhétvége, Budapest, galopp
14.55: Lóverseny, futam
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Tbiliszi, Grúzia-Írország
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Athén, Görögország-Románia

SportKlub
1.50: Labdarúgás, Major League Soccer, NY Red Bulls-Sporting KC
14.00: Autósport, ralikrossz, Franciaország
16.00: Motorsport, Speedway Ekstraliga, Czestochowa-Leszno
19.00: Motorsport, Speedway Ekstraliga, Gorzow-Wroclaw
23.05: Labdarúgás, Major League Soccer, Portland Timbers-San Jose Earthquakes

Eurosport
0.35: Tenisz, US Open, New York, női páros döntő
9.30: Autóverseny, GP3, Olaszország, 2. futam
10.30: Szuperbike, világbajnokság, Jerez de la Frontera, Spanyolország, 1. futam
11.30: Szupersport, világbajnokság, Jerez de la Frontera, Spanyolország
13.00: Szuperbike, világbajnokság, Jerez de la Frontera, Spanyolország, 2. futam
15.00: Lovaglás, Lovas Világjátékok, díjugratás
17.00: Kerékpár, Vuelta, 15. szakasz, Oviedo-Lagos de Covadonga
18.30: Tenisz, US Open, New York, férfi páros döntő
22.35: Tenisz, US Open, New York, női döntő

Eurosport 2
11.45: Autóverseny, Porsche Szuperkupa, Monza, Olaszország
14.15: Superstock, világbajnokság, Spanyolország
14.45: Szuperbike, Egyesült Királyság bajnokság, 1. futam
16.00: Kerékpár, Vuelta, 15. szakasz
19.00: Motokrossz, világbajnokság, Brazília, MXGP, 1. futam
21.00: Motokrossz, világbajnokság, Brazília, MX2, 2. futam
22.00: Motokrossz, világbajnokság, Brazília
23.00: Kerékpár, Tour of Alberta, 5. szakasz, Kanada

Digisport 1
8.55: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Csehország-Bulgária
10.15: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Görögország-Moldova
11.30: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Törökország-Görögország
12.45: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Svájc-Észtország
14.00: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Franciaország-Szlovákia
15.15: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Spanyolország-Azerbajdzsán
16.30: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Oroszország-Fehéroroszország
17.45: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Olaszország-Anglia

Digisport 2
9.20: Autósport, GP3, Olaszország, 2. futam
10.30: Autósport, GP2, Olaszország, 2. futam
11.30: Autósport, Porsche Supercup Series, Olaszország
12.55: Autósport, GT Open, Spa, 2. futam