Cseh-szlovák balhé az Európa Liga-meccsen - videó

A Slovan Bratislava-Sparta Praha mérkőzés a 42. percben, 0-0-nál félbeszakadt a labdarúgó Európa Liga csoportkörének harmadik fordulójában. A szlovák Tasr hírügynökség közlése szerint a vendég cseh szurkolók áttörték az elválasztó kerítést és összeverekedtek a szlovák drukkerekkel. A találkozó 40 perc után folytatódott, végül a vendégek 3-0-ra nyertek. Dzsudzsák Balázs a kispadról nézte végig, ahogy a Dinamo Moszkva legyőzi Portugáliában az Estorilt, Gulácsi Péter pedig végigvédte a Salzburg-Dinamo Zagreb (4-2) meccset.

Európa Liga, csoportkör, 3. forduló:
A csoport:
Villarreal (spanyol)-FC Zürich (svájci) 4-1 (1-1)
Borussia Mönchengladbach (német)-Apollon Limasszol (ciprusi) 5-0 (1-0)

Az állás: 1. Villarreal 7 pont, 2. Borussia Mönchengladbach 5, 3. Apollon Limasszol 3, 4. Zürich 1

B csoport:
Torino (olasz)-HJK Helsinki (finn) 2-0 (1-0)
FC Brugges (belga)-FC Köbenhavn (dán) 1-1 (0-0)

Az állás: 1. Torino 7 pont, 2. FC Brugge 5, 3. FC Köbenhavn 4, 4. HJK Helsinki 0

C csoport:
Tottenham Hotspur (angol)-Aszterasz Tripolisz (görög) 5-1 (2-0)
Partizan Beograd (szerb)-Besiktas (török) 0-4 (0-2)

Az állás: 1. Tottenham Hotspur és Besiktas 5 pont (6-2), 3. Aszterasz Tripolisz 4, 4. Partizan Beograd 1

D csoport:
Celtic Glasgow (skót)-Astra (román) 2-1 (0-0)
Red Bull Salzburg (osztrák)-Dinamo Zagreb (horvát) 4-2 (2-0)

Az állás: 1. Salzburg 7 pont (8-5), 2. Celtic Glasgow 7 (5-3), 3. Dinamo Zagreb 3, 4. Astra 0

E csoport:
Estoril (portugál)-Dinamo Moszkva (orosz) 1-2 (0-0)
PSV Eindhoven (holland)-Panathinaikosz (görög) 1-1 (1-0)

Az állás: 1. Dinamo Moszkva 9 pont, 2. PSV Eindhoven 4, 3. Estoril 3, 4. Panathinaikosz 1

F csoport:
Internazionale (olasz) - Saint-Étienne (francia) 0-0
Dnyipro (ukrán)-Karabag (azeri) 0-1 (0-1)

Az állás: 1. Internazionale 7 pont, 2. Karabag 4, 3. Saint-Étienne 3, 4. Dnyipro 1

H csoport:
Lille (francia)-Everton (angol) 0-0
Krasznodar (orosz)-VfL Wolfsburg (német) 2-4 (0-1)

Az állás: 1. Everton 5 pont, 2. Wolfsburg 4, 3. Lille 3, 4. Krasznodar 2

L csoport:
Trabzonspor (török)-Lokeren (belga) 2-0 (0-0)
szerdán játszották:
Metaliszt Harkiv (ukrán)-Legia Warszawa (lengyel) 0-1 (0-1)

Az állás: 1. Legia Warszawa 9 pont, 2. Trabzonspor 6, 3. Lokeren 3, 4. Metaliszt Harkiv 0

G csoport:
Rijeka (horvát)-Feyenoord (holland) 3-1 (0-0)
Standard Liege (belga)-Sevilla (spanyol) 0-0

Az állás: 1. Sevilla 5 pont, 2. Standard Liege 4 (3-2), 3. Rijeka 4 (5-5), 4. Feyenoord 3

I csoport:
Young Boys (svájci)-Napoli (olasz) 2-0 (0-0)
Slovan Bratislava (szlovák)-Sparta Praha (cseh) 0-3

J csoport:
Aalborg (dán)-Dinamo Kijev (ukrán) 3-0 (2-0)
Steaua Bucuresti (román)-Rio Ave (portugál) 2-1 (2-0)

Az állás: 1. Steaua Bucuresti 6 pont (9-4), 2. Dinamo Kijev 6 (6-4), 3. Aalborg 6 (4-6), 4. Rio Ave 0