Scholes kapitális bakija sem volt probléma

Park Dzsi Szung, Dwight Yorke, Andy Cole, Manchester United, foci
UNITED KINGDOM, Manchester : Manchester Utd legend Park Ji-Sung (L) and Manchester Utd legend Andy Cole (R) congratulate Manchester Utd legend Dwight Yorke (C) after Yorke scored United's second goal during the friendly football match between Manchester United's Legends and Bayern Munich All Stars at Old Trafford in Manchester, northwest England, on June 14, 2015. The charity friendly football match reuniting former Manchester United stars with legends from Bayern Munich was played in aid of the Manchester United Foundation. AFP PHOTO / PAUL ELLIS
A tavaly augusztusi, müncheni 3-3-as végeredménnyel zárult jótékonysági mérkőzés után az Old Traffordon is összemérte erejét a Manchester United és a Bayern München öregfiúk-csapata. A Legendák névvel illetett felek ezúttal is hat gólt szereztek, de most a hazaiak 4-2-re nyertek.

Eredmény, jótékonysági mérkőzés:
Manchester United Legendák - Bayern München Legendák 4-2 (3-2)
Manchester, Old Trafford, 53 ezer néző
Manchester United: Van der Sar (Van der Gouw, 61.) - P.Neville (Martin, 77.), Johnsen (Dublin, 40.), Stam, Irwin (Silvestre, 40.) - Fortune (Blackmore, 77.), Park (Poborsky, 46.), Scholes (Thornley, 77.) - Yorke (Beardsmore, 77.), Saha (Blomqvist, 17.), Cole (Ritchie, 67.)
Bayern München: Butt - Jorginho (Sternkopf, 69.), Van Buyten, R. Kovac (Witeczek, 46.), Pflugler (Kreuzer, 46.) - Van Bommel (Gaudino, 46.), Breitner (Tarnat, 20.; M. Rummenigge 61.), N. Kovac (Schupp, 46.; Breitner, 78.), Paulo Sergio - Zickler, Makaay (Zimmermann, 69.)
gól: Saha (9.), Yorke (39.), Cole (45.), Blomqvist (83.), illetve Zickler (16.), Tarnat (42.)

A mérkőzést Saha gólja vezette be, aki olyan rosszul találta el a labdát, hogy az védhetetlenül hullott a bal alsó sarokba (1-0). Gyorsan jött a válasz, Scholes hazaadása túl rövid lett, Zickler elvitte van der Sar mellett és az üres kapuba gurított (1-1).

Aztán ismét a hazaiak szereztek vezetést Park fejese is lehet, már bent volt, de biztos, ami biztos, Yorke közelről begyömöszölte a kapuba a labdát (2-1). Jött Tarnat, aki egy 17 méteres szabadrúgásból egyenlített (2-2).

A félidő mégis manchesteri vezetéssel zárult, a 44. percben Andy Cole is a bal sarkot nézte ki magának (3-2).

Park, Yorke és Cole Forrás: AFP/Paul Ellis

A második játékrészben már csak egy gól született, a 84. percben Poborsky jobb oldali centerezését követően Blomqvist állította be a 4-2-es végeredményt.