Bucira verték a Barcát Vigóban

2015.09.23. 21:55

A negyedik fordulóban nemcsak százszázalékos mérlegét, de a veretlenségét is elveszítette a Barcelona labdarúgócsapata, amely teljesen kilátástalan játékkal súlyos, 4-1-s vereséget szenvedett a Celta Vigo otthonában.

Pedig a mérkőzés elején még Sergio Alvareznek kellett két ízben is bravúrral védenie, de aztán beindultak a veretlen hazaiak.

Előbb Nolito lőtte ki a bal felső sarkot, szegény Ter Stegen mozdulni se nagyon tudott (1-0).

Aztán négy perccel később Iago Aspas lépett ki teljesen egyedül, és okosan átemelte a barcelonai kapust (2-0).

A második félidőben ugyanúgy folytatódott minden, Iago Aspas újabb ziccere a jobb kapufa mellé ment, a másik oldalon Lionel Messi a kapufát döngette meg.

Az 56. percben aztán ismét Iago Aspas lépett ki, saját térfeléről indulva a kapuig vágtatott és kilőtte a jobb alsó sarkot (3-0).

Ugyan Neymar a 80. percben szépített (3-1)...

... de a végeredményt három perccel később Guidetti állította be (4-1).

Eredmények, Primera División, 5. forduló:
Celta Vigo - Barcelona 4-1 (2-0)
gól: Nolito (26.), Iago Aspas (30., 56.), Guidetti (83.), illetve Neymar (80.)

Iago Aspas két gólt is szerzettForrás: AFP/Miguel Riope

Levante - Eibar 2-2 (0-1)
gól: José Luis Morales (52.), Deyverson (90.), illetve Borja Bastón (10., 48.)

Rayo Vallecano - Sporting Gijón 2-1 (1-0)
gól: Roberto Trashorras (40., büntetőből), Javi Guerra (48.), illetve Jony (49.)
piros lap: Espinosa (39., Gijón)

Athletic Bilbao - Real Madrid 1-2 (0-1)
gól: Sabin (67.), Benzema (19., 70.)

Málaga - Villarreal 0-1 (0-0)

Las Palmas - Sevilla 2-0 (1-0)