A Chievo ugyan ráijesztett a Napolira, de a hazai csapat végül 3-1-re győzött, és ezzel két legyet ütött egy csapásra, megszakította a nyeretlenségi sorozatát, és beérte pontszámban a vasárnap pályára lépő Juventust.

Nem úgy indult a meccs, hogy a Juventus elleni vereség óta nyerni képtelen Napoli végre sikerélményhez jut, mivel a második percben Chiriches belső védőként cselezni kezdett, Rigoni pedig elvette tőle a labdát, aztán 20-ról bevágta.

Sokáig nem örülhetett a Chievo, a 6. percben Higuaín érkezett a tőle megszokott módon egy beadásra.

Aztán a félidő vége előtt még Chiriches is kijavította a hibáját, Jorginho beadása után fejelt a kapuba közelről.

A Chievo hátrányban sem tudott változtatni, de az egygólos előny veszélyes tud lenni, ezért a Napoli-drukkerek akkor nyugodhattak meg, amikor Allan beadása után Callejón talált a kapuba.

A másik szombati meccsen a Sampdoria gyorsan jelezte az utolsó helyezett Veronának, hogy ne reménykedjen a pontszerzésben, már a 11. percben 2-0-ra vezetett, a vége 3-0 lett.