A Juventus gyorsan eldöntötte a Sassuolo elleni meccset.

A Sassuolo bátran kezdett, de erre hamar rá is fázott, a 4. percben egy vendégszöglet után vezetett góllal záruló kontrát a Juve, Higuaín volt a befejezőember.

A 94 millió euróért vett argentin a 10. percben egy pazar kapáslövéssel alakította 2-0-ra az állást, ha így folytatja, akkor azok a juvésok is megkedvelik, akik eddig fújtak rá. Egy másik nyári szerzemény, Pjanic is igyekezett belopni magát a szurkolók szívébe, a saját lövése után gyűjtötte és vágta be a kapufáról kipattanót.

Aztán Buffon művelt olyat, amit nagyon ritkán látunk tőle, elnézett egy szögletet, Alex Sandro pedig mentés gyanánt Antei-re fejelte a labdát, ezzel szépített a Sassuolo. Amely a második félidőben próbálkozott, kaphatott volna egy 11-est, amikor Chiellini kézzel ért a labdába a 16-oson belül, és Lichsteiner egy ízben a gólvonalról vágta ki a labdát, de a Juventusnak is volt helyzete dögivel.

Ehhez képest maradt a 3-1, a Juventus háromból hármat nyert, a Sassulo háromból kettőt, mégis csak három pontja van, mivel a szövetség egy későn bejelentett átigazolás miatt elvette a Pescara elleni győzelmet.

A másik szombati meccsen a Napoli a második félidő elején törte meg a Palermót, onnantól pedig nem volt kérdés, hogy el is viszi a három pontot. Ami számunkra jó hír, a Palermóban Sallai Roland kezdőként 84 percet játszott, Balogh Norbert viszont a kispadon ült.