Ibrahimovic mentette meg a Manchester Unitedet

Marcus Rashford, Manchester United
Manchester United's English striker Marcus Rashford (C) celebrates with Manchester United's Swedish striker Zlatan Ibrahimovic (R) and Manchester United's English striker Wayne Rooney (L) after scoring their late winning goal during the English Premier League football match between Hull City and Manchester United at the KCOM Stadium in Kingston upon Hull, north east England on August 27, 2016. Manchester united won the game 1-0. / AFP PHOTO / Lindsey PARNABY / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications. /
 A listavezető Chelsea 1-0-ra nyert a sereghajtó Sunderland otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának szerdai játéknapján. Az utolsó pillanatban nyert idegenben a Manchester United, a Liverpool és a ManCity simán győztek.

gól: Noble 45+3
Crystal Palace-Manchester United 1-2 (0-1)
gól: McArthur 66. ill. Pogba 45+2, Ibrahimovic 88.
Manchester City-Watford 2-0 (1-0)
gól: Zabaleta 33., Silva 86.
Stoke City-Southampton 0-0
Tottenham-Hull City 3-0 (1-0)
gól: Eriksen 14., 63., WAnyama 73.
West Bromwich Albion-Swansea 3-1 (0-0)
gól: Rondon 50., 61., 63. ill. Routledge 76.

A Sunderland-Chelsea egyetlen gólját a spanyol Cesc Fabregas szerezte a 40. percben. A Chelsea sorozatban tizedik győzelmét aratta az élvonalban, a klubrekord pedig megszakítás nélkül 11 siker, amit 2009 áprilisa és szeptembere között ért el a londoni csapat.

A Liverpool két nyeretlen bajnoki után ismét győzött, Adam Lallana két találattal és egy gólpasszal vette ki a részét a Middlesbrough 3-0-s legyőzéséből.

A Crystal Palace legutóbb 1991 májusában győzte le a Manchester Unitedet a bajnokságban, és ez a hosszú sorozat most sem szakadt meg. Az első félidő ráadásában, a 47. percben Zlatan Ibrahimovic labdáját Paul Pogba értékesítette, a második felvonásban James McArthur egyenlített, a hajrában pedig Ibrahimovic állította be a 2-1-es végeredményt.

A West Bromwich Albion a venezuelai csatár, Jose Rondon mesterhármasával győzte le 3-1-re a Swansea Cityt.