Donnarumma hatalmas bombagólt kapott az U21-es Eb-n

Italy v Uruguay - International Friendly Gianluigi Donnarumma (Italy) italia-uruguay italy vs uruguay international friendly nice france allianz riviera amichevole la celeste azzurri italia Italy uruguay football game final champions league serie a campio
Gianluigi Donnarumma (Italy) during the international friendly between Italy and Uruguay at Allianz Riviera stadium on June 7, 2017 in Nice, France. Italy won 3-0 over Uruguay. (Photo by Massimiliano Ferraro/NurPhoto)
Az olasz válogatott 3-1-es vereségbe szaladt bele Csehország ellen az U21-es labdarúgó Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában.

A csehek már a 24. perctől vezettek, az olaszok a második félidőben Domenico Berardi furcsa körülmények között született találatával egyenlítettek.

2017-06-21 19-25-56 - Streamable

Check out this video on Streamable using your phone, tablet or desktop.

A hajrában aztán a csehek bedarálták az olaszokat. A 79. percben Marek Havlik talált be egy pazar akció végén, a 85. percben pedig a középhátvéd, Michael Lüftner lőtt pokoli nagy gólt Gianluigi Donnarumma kapujába 28 méterről.

2-1 (Havlik)

2017-06-21 19-35-28 - Streamable

3-1 (Lüftner)

2017-06-21 19-42-00 - Streamable

Gianluigi Donnarummának eddig nincs kellemes tornája, a dánok ellen 2-0-ra megnyert mérkőzésen Milan-szurkolók játékpénzzel dobálták meg, mert nem fogadta el klubja, az AC Milan 5 millió eurós évi fizetést magában foglaló szerződéshosszabbítási ajánlatát.