Társoldalunk:

Kleinheisler csapata sikerrel vette a BL-selejtezőt

2017.07.18. 18:29

Az Asztana hazai pályán 1-1-es döntetlent ért el a keddi visszavágón a lett Spartaks Jurmala ellen, de idegenbeli győzelmének köszönhetően így is továbbjutott a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójából.

A kazah csapatban kezdőként kapott szerepet a magyar válogatott Kleinheisler László, akit a 76. percben lecseréltek. 

Kleinheisler Lászlónak továbbra is megvan az esélye a BL-szereplésreForrás: AFP/Ferenc Isza

A BATE Boriszov és a Vardar Szkopje is továbbjutott a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójából kedden.

A fehérorosz és a macedón csapat is 1-1-es döntetlent játszott a párharca első mérkőzésén, a visszavágót pedig 3-1-re megnyerte. A BATE idegenben, a Vardar pedig házigazdaként győzött a visszavágón.

Bajnokok Ligája-selejtező, 2. forduló, visszavágók:
Asztana (kazah)-Spartaks Jurmala (lett) 1-1 (0-0)
Továbbjutott: az Asztana 2-1-es összesítéssel.

Alaskert (örmény)-BATE Boriszov (fehérorosz) 1-3 (1-1)
Továbbjutott: a BATE Boriszov 4-2-es összesítéssel.

Vardar Szkopje (macedón)-Malmö (svéd) 3-1 (0-1)
Továbjutott.: a Vardar Szkopje 4-2-es összesítéssel.

Samtredia (grúz)-Qarabag (azeri) 0-1 (0-1)
Továbbjutott: Qarabag, kettős győzelemmel, 6-0-s összesítéssel.

The New Saints (walesi)-HNK Rijeka (horvát) 1-5 (0-1)
Továbbjutott.: a HNK Rijeka, kettős győzelemmel, 7-1-es összesítéssel.

Víkingur (feröeri)-Hafnarfjördur (izlandi) 0-2 (0-0)
Továbbjutott.: a Hafnarfjördur 3-1-es összesítéssel.

később:
Buducnost Podgorica (montenegrói)-Partizan Beograd (szerb) 20.45 (0-2)
szerdán játsszák:
Dudelange (luxemburgi)-APOEL (ciprusi) 18.00 (0-1)
Rosenborg (norvég)-Dundalk (ír) 19.15 (1-1)
FC Köbenhavn (dán)-Zilina (szlovák) 19.30 (3-1)
Kukesi (albán)-Sheriff (moldovai) 19.30 (0-1)
Ludogorec (bolgár)-Zalgiris (litván) 20.00 (1-2)
Maribor (szlovén)-Zrinjski (bosnyák) 20.15 (2-1)
Salzburg (osztrák)-Hibernians FC (máltai) 20.30 (3-0)
Celtic Glasgow (skót)-Linfield (északír) 20.45 (2-0)
Legia Warszawa (lengyel)-IFK Mariehamn (finn) 20.45 (3-0)
Budapest Honvéd - Hapoel Beer-Seva (izraeli) 21.15 (1-2)