A labdarúgó NB II 3. fordulójának vasárnapi játéknapján a Győr megszerezte az első győzelmét a Siófok legyőzésével (0-2), a Zalaegerszeg tovább szenved, ezúttal a Kisvárda ellen kapott ki (1-0). A Nyíregyháza 3-0-ra verte idegenben a Gyirmótot, míg az MTK Békéscsabán vesztett pontokat (0-0).

A harmadik fordulót követően

pontelőnyre tett szert a listavezető Nyíregyháza Spartacus FC a labdarúgó NB II-ben, miután a vasárnapi játéknapon a Gyirmót FC vendégeként nyert három góllal.

A Kazincbarcika a harmadik fordulót követően már nem százszázalékos, miután a vasárnapi játéknapon gól nélküli döntetlent játszott Szolnokon.

A Nyíregyháza meglepte a Gyirmótot Forrás: nyiregyhazaspartacus.hu

A második forduló után még három százszázalékos együttes volt a mezőnyben. A harmadik fordulóban azonban a már említett Kazincbarcika SC mellett

az MTK Budapest sorozata is megszakadt:

mindkét együttes idegenben játszott gólnélküli döntetlent.

Vác FC-Szeged 2011 1-0 (0-0)
Gyirmót FC-Nyíregyháza Spartacus FC 0-3 (0-2)
Békéscsaba 1912 Előre-MTK Budapest 0-0
FC Csákvár-Mosonmagyaróvár 1-1 (0-0)

Az állás: 1. Nyíregyháza Spartacus FC 9 pont, 2. Kisvárda 7 (7-4), 3. MTK Budapest 7 (4-2)