Zidane ismét nagyot húzott, duplázott a Real fiatalja

2017.09.23. 18:29

A spanyol labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában a bajnoki címvédő Real Madrid 2-1-re győzött az Alaves otthonában.

Zinédine Zidane csapata a 10. percben szerzett vezetést a 21 éves Daniel Ceballos góljával (0-1).

A 40. percben Manu Garcia találatával egyenlített az Alaves (1-1).

Sokáig azonban nem örülhettek a hazaiak, mert a lefújás előtt ismét Dani Ceballos villant (1-2).

A második 45 percben mindkét fél előtt adódtak nagy lehetőségek, a hazaiak kétszer is kapufáig jutottak, az eredmény azonban nem változott.

A királyi gárda sorozatban 12. bajnokiját nyerte meg idegenben, ezzel beállította az FC Barcelona 2010/11-es spanyol csúcsát.

Az Athletic Bilbao 3-3-as döntetlent játszott a Málaga otthonában. A találkozót tíz emberrel befejező hazaiaknál Diego Rolán, míg a vendégeknél Inaki Williams duplázott.