Egyik vb-résztvevő sem nyert

Football. Friendly match. Russia vs. Iran landscape HORIZONTAL
3209756 10/10/2017 From left: Iran's player Vorya Ghafouri and Russia's Dmitry Poloz at the football friendly match between the national teams of Russia and Iran. Maksim Bogodvid/Sputnik
Öt világbajnoki résztvevő labdarúgó-válogatott lépett pályára kedden barátságos mérkőzésen, de egyiknek sem sikerült nyernie.

Japán válogatottja a 17. percben már két góllal vezetett Haiti ellen Jokohamában, de a vendégek a szünet előtt szépítettek, utána pedig - az angol negyedosztályú Coventry City csatára, Duckens Nazon góljaival - fordítaniuk is sikerült. A hazaiak a Borussia Dortmund középpályása, Kagava Sindzsi révén egyenlítettek a 92. percben (3-3).

Kazanyban két vb-résztvevő találkozott: a jövő évi torna házigazdája, az orosz csapat 1-1-es döntetlent játszott Iránnal.

A jövő évi vb házigazdája, Oroszország és Irán nem bírt egymással Forrás: Sputnik/Maksim Bogodvid

A Koreai Köztársaság együttese 3-1-re kikapott Marokkótól a svájci Bielben, Szaúd-Arábia pedig hazai pályán veszített Ghánával szemben (0-3).