A Juventus a 93. percben lőtt góllal nyert Rómában

2018.03.03. 20:35

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 27. fordulójában a Juventus az utolsó pillanatokban lőtt góllal nyert a Lazio otthonában (0-1), szombaton.

Bár a Juventus többet birtokolta a labdát, a 90. perc alatt nem dolgoztatta meg a Lazio kapusát, Thomas Strakoshát – Stephan Lichtsteiner gólját szabálytalanság miatt érvénytelenítették a 30. percben – , míg a hazai csapat legalább Ciro Immobile révén eljutott komolyabb helyzetig.

A Lazio játékosa, Senad Lulic küzd a Juventus támadójával, Paulo DybalávalForrás: NurPhoto/Giuseppe Maffia/NurPhoto/Giuseppe Maffia

A 93. percben már mindenki elkönyvelte a gólnélküli döntetlent, csak Paulo Dybala nem, aki Rugani passza után gyönyörű csellel verte át Luiz Felipe Ramost – Marco Parolo szabálytalanul sem tudta megállítani –, majd az argentin támadó kilőtte a bal felső sarkot.

Az idén korábban sérüléssel bajlódott Dybala 15. bajnoki gólját szerezte a szezonban.