Ibra egy 40 méteres és egy győztes góllal mutatkozott be az MLS-ben

Los Angeles FC v Los Angeles Galaxy GettyImageRank2 SPORT Soccer Major League Soccer
CARSON, CA - MARCH 31: Zlatan Ibrahimovic #9 of Los Angeles Galaxy celebrates after scoring a goal in the second half of the game against the Los Angeles FC at StubHub Center on March 31, 2018 in Carson, California. Jayne Kamin-Oncea/Getty Images/AFP
Zlatan Ibrahimovic pénteken érkezett meg a Los Angeles Galaxy csapatához, de szombaton máris két góllal mutatkozott be az észak-amerikai profiliga (MLS) alapszakaszában.

A városi rangadón a Los Angeles FC a második félidő elején már 3-0-ra is vezetett, és 1-3 volt az állás, amikor a Manchester Unitedtől igazolt svéd csatár a 71. percben pályára lépett.
Ibrahimovic előbb a 77. percben kiegyenlített, amikor körülbelül 40 méterről átemelte a labdát az ellenfél kapusa fölött, majd a 91. percben közelről a hálóba fejelt, ezzel a Galaxy 4-3-ra győzött.