Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) legutóbbi játéknapján a Los Angeles Galaxy Zlatan Ibrahimovic góljával nyert 1-0-ra a Nikolics Nemanjával felálló Chicago Fire otthonában, a Németh Krisztiánt csereként bevető New England Revolution ugyanilyen ugyancsak 1-0-ra kapott ki otthon a Dallastól, míg a Stieber Zoltánt nélkülöző DC United a Columbus Crew együttesét győzte le egy góllal (1-0).

A Los Angeles Galaxy már a 7. percben vezetéshez juthatott volna, de Ola Kamara lesről fejelt a hálóba. Három perccel később a vendégek megint közel voltak az előnyhöz, de hiába hoztak össze egy öngólt a Chicago Fire védői,

a videobírózás után les miatt ezt a találatot sem adta meg a játékvezető.

A Los Angeles támadója, Zlatan Ibrahimovic Nikolics Nemanja csapata, a Chicago Fire ellen is eredményes volt Forrás: AFP/Kamil Krzaczynski

Nikolics Nemanja csapata azonban nem úszta meg az első félidőt hátrány nélkül, a játékrész hosszabbításában

Ashley Cole előreívelését az ötösről a kapu jobb oldalába bólintotta Zlatan Ibrahimovic.

A svéd világklasszis már három gólnál jár.

A második félidőben voltak lehetőségei a Chicago Fire-nek, a legnagyobb épp

Nikolics előtt adódott a 65. percben, de a magyar csatár 10 méterről David Bingham keze közé fejelte a labdát.

Nikolics így maradt négy gólos a bajnokságban, a csapata pedig a konferenciájában csak a 10., mindössze egy nyert meccsel.

Németh Krisztián csapata, a New England Revolution hazai pályán 1–0-s vereséget szenvedett az FC Dallastól,

a hazai csapatba a 76. percben állt be a magyar támadó,

amikor a korábbi ferencvárosi középpályás, a belga Roland Lamah gólpasszát értékesítette Jacori Hayes.

Stieber Zoltán a kispadról nézte végig,

hogy a csapata, a DC United 1–0-ra győzött otthon a Columbus Crew ellen. A hazaiak Ulises Segura találatával már az első percben vezettek, és hiába játszottak az 51. perctől Paul Arriola kiállítása miatt tíz emberrel, megőrizték az előnyüket.