Égbe rúgott büntető, az AS Roma hozta a kötelező győzelmet - videó

2018.10.06. 22:25

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 8. fordulójának szombat esti mérkőzésén az AS Roma hozta a kötelező győzelmet az Empoli otthonában (0-2).

N'Zonzi gólt lőtt az EmpolinakForrás: AS Roma/Twitter

A mérkőzés első harminc perce nem hozott gólt, a hazai együttes jól tartotta magát. Az AS Roma a 36. percben szerzett vezetést az Empoli otthonában, a francia világbajnok Steven N'Zonzi fejesével.

Az 58. percben egyenlíthetett volna az Empoli, de Francesco Caputo az égbe rúgta a tizenegyest. A vendégek ezt meg is büntették a 85. percben, Edin Dzeko szépen verekedte helyzetbe magát, majd a ziccert már nem rontotta el.

Az AS Roma sorozatban a harmadik sikerét ünnepelhette a bajnokságban, és már a harmadik helyre lépett előre a tabellán. A házigazdák immár hét mérkőzés óta nyeretlenek.