A Vasas a tabellán második Zalaegerszeg vendégeként nyert 3-2-re a labdarúgó NB II 19. fordulójának szombati mérkőzésén.

Balajti Ádám tizenegyesből szerezte meg a vezetést a Vasasnak az első félidő ráadásában, majd a 73. percig nem esett gól, innentől kezdve viszont őrült percek következtek.

Zalaegerszegen nyert a Vasas Forrás: Vasas FC/Facebook

Kiss Máté szabadrúgásból egyenlített, ezt követően Talabér Attila találatával újra az angyalföldi csapatnál volt az előny, Zoran Lesjak viszont újra egyenlíteni tudott. Ám nem sokáig örülhetett a ZTE, egy perccel később, a 80. percben Birtalan Botond állította be a végeredményt.

Merkantil Bank Liga NB II, 19. forduló:
Zalaegerszegi TE FC–Vasas FC 2–3 (Kiss M. 73., Lesjak 79., ill. Balajti Á. 45+1. – 11-esből, Talabér 76., Birtalan 80.)

Az élcsoport: 1. Gyirmót 40 pont/18 mérkőzés, 2. Zalaegerszeg 38/19, 3. Budaörs 32/18